Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukuję pana/sługi

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Poszukuję pana/sługi Empty
PisanieTemat: Poszukuję pana/sługi   Poszukuję pana/sługi EmptyCzw Kwi 04, 2013 7:12 pm

Bez zbędnych ceregieli - jak wyżej.

Jeśli ogłoszenie jest nieaktualne prosimy o podanie tego w poście (np. poprzez umieszczenia na końcu posta, na czerwono słowa 'nieaktualne'). Pomaga to w porządku w temacie.
Powrót do góry Go down
Chaos
Trucicielka

Chaos


Female Dołączył : 05/04/2013
Liczba postów : 3
Godność : Azumi Shisote
Wiek : 16
Rasa : Truciciele
Orientacja : Hetereseksualna
Wzrost i waga : 170 cm, 54 kg
Partner : Nikt nie kocha plujących kwasem istot ._.
Pan/Sługa : No, sługa by się przydał...
Znaki szczególne : Tatuaże w kształcie anielskich skrzydeł i trzech kropek pod lewym okiem.
Aktualny wygląd : Biała, skromna sukienka do kolan, na ramiączka bez pleców, glany z białymi sznurówkami.

Poszukuję pana/sługi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję pana/sługi   Poszukuję pana/sługi EmptyPon Kwi 08, 2013 9:36 pm

Ja.... Ja poszukuję na chwilę obecną sługi
wymagania? Jedyne, to to, żeby była płeć męska. Zwyczajnie do tej roli nie pasuje mi kobieta ._. Sorki!
Może to być nie ogarnięta postać, czy ułożona. Whatever. Wszystko do ustalenia. Zależy mi na tym, by bronił Azumi. ^ ^


Zgłoszenia, jeżeli jakieś będą, jak i wszelakie ustalenia na PW.

____________________A K T U A L N E________________________
Powrót do góry Go down
Momoiro
Monstrum

Momoiro


Female Dołączył : 14/04/2013
Liczba postów : 14
AKATSUKI : Informatorka.
Godność : Momoiro Rose
Wiek : wizualnie 15-16 Emmm... Abo mniej?
Rasa : Monstra
Orientacja : Bi
Wzrost i waga : 155cm i 33kg
Partner : Chcesz zostać zjedzony, czy przerobiony na żarcie dla psów?
Pan/Sługa : hahahahahahahahahahahahaha
Znaki szczególne : WSZYSTKO! xD
Ekwipunek : Plecak w kształcie kota, w w nim:
Gggggggllllllliiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnaaaa i PSP
Bestia : Nicetactus - Rudolf.

Poszukuję pana/sługi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję pana/sługi   Poszukuję pana/sługi EmptyNie Kwi 14, 2013 3:22 pm

Hmmm.... Po długich namysłach (które trwały góra dwie minuty) uznałam, że dla Momośki trzeba kogoś poszukać. To pozostało tylko jedno pytanie kogo. I znów myślałam, myślałam, myślałam, aż pomyślałam. Tak więc poszukuję PANA, dla którego Momośka zrobiłaby wszystko. Obojętna mi płeć, rasa, ważne by ten ktoś potrafił postawić na swoim.. Nie może być to ktoś słaby, bo od razu by padł przy niej. Tej oto osóbce, trzeba pokazać kto tu rządzi, inaczej nic z tego nie będzie.

Kontakt na PW


A K T U A L N E
Powrót do góry Go down
Zero
Zmiennokształtny

Zero


Male Dołączył : 24/05/2013
Liczba postów : 33
AKATSUKI : Snajper
Godność : Zero Josua Wright
Wiek : Podobno 19
Rasa : Zmiennokształtny
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 177cm, 75 kg
Pan/Sługa : Kenrei/-
Znaki szczególne : Wystający kosmyk włosów. Wilcze jasno brązowe uszka.
Aktualny wygląd : Szara zakładana przez głowę bluza z krótkim rękawem i kapturem. Na szyj ma wisi schowany pod ubraniem sznurek. Granatowe dżinsy i trampki. Przy pasku spodnie przyczepiony etui od sztyletu.
Ekwipunek : Sztylet w etui przyczepiony do paska spodni, snajperska zawieszona na pasku przez ramię, portfel z pieniądzmi w kieszeni, jakieś słodycze.

Poszukuję pana/sługi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję pana/sługi   Poszukuję pana/sługi EmptySob Cze 01, 2013 11:11 am

No więc szukam dla Zerusia PANI. Zero będzie jej oddany i uniżonym sługą. Lecz warunek jest nie może być to za miękka i uległa osoba, ponieważ Zero wejdzie jej ta kto na głowę.

Reszta do obgadania na PW


NIEAKTUALNE
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Poszukuję pana/sługi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję pana/sługi   Poszukuję pana/sługi EmptyPon Cze 17, 2013 7:46 pm

// Zamykam temat ze względu na rozdrabnianie się.
Te same zgłoszenia można umieścić w temacie z "poszukuje". :3 //
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukuję pana/sługi Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję pana/sługi   Poszukuję pana/sługi Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukuję pana/sługi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukuję...
» Poszukuję artu.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 

 :: archiwum
-
Skocz do:  
_______________________