Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Chętni do pisania

Go down 
+22
Melusine
Hayato
Matthew
Faust
Aron
Mordin
Sunshine
Nana
Mai Li
Lúthien
Nawoja
Claire
Momoiro
Beliar
Leila
Cinaji
Freya
Scott
Arf
Stalker
Teruv
Czarny Wilk
26 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyCzw Kwi 04, 2013 7:12 pm

Jeżeli brak Ci towarzysza fabularnego, napisz o tym w tym temacie. Istnieje większa szansa na to, że ktoś zgłosi się do ciebie na PW.

Jeśli ogłoszenie jest nieaktualne prosimy o podanie tego w poście (np. poprzez umieszczenia na końcu posta, na czerwono słowa 'nieaktualne'). Pomaga to w porządku w temacie.
Powrót do góry Go down
Teruv
Arlekin

Teruv


Dołączył : 14/04/2013
Liczba postów : 228
Godność : Eren Nicholas Teruv.
Wiek : Wygląda na 18, a nawet nieco ponad.
Rasa : Błazen.
Orientacja : Biseksualny.
Wzrost i waga : 174cm -> 53kg
Partner : WSTYDZĘ SIĘ.
Pan/Sługa : Nope/Nope.
Znaki szczególne : Zwyczajny... jeśli nie zacznie się odzywać.
Aktualny wygląd : Gilbert: Zwykły, czarny t-shirt bez żadnego nadruku, lekko rozdarty na lewym boku. Czerwone spodnie, podtrzymywane przez ciężki, brązowy pasek ze srebrną klamrą. Obydwie nogawki są umorusane w błocie, aż po same kolana i lekko porozdzierane ku dołowi. Na nogach trampki, również w nie najlepszym stanie. W uszach widać nagie dziury, acz w niektórych da się zauważyć kilka kolczyków. Generalnie wygląda jakby wyszedł z dziczy.
Faust, Suzana, Aron: Czarna, rozpięta koszula z podwiniętymi rękawkami do 3/4 długości. Pod spodem biały T-shirt z niezidentyfikowanymi napisami, układającymi się w jakiś śmieszny wzór. Spodnie o żywej, zielonej barwie. Wyglądają jakby były nowe. Czarne trampki. W uszach wyjątkowo pełen komplet kolczyków, zero nagich dziur. Na prawej ręce ma przewiązany ciemnobrązowy rzemyk. Coś al'a bransoletka.
Ekwipunek : Telefon komórkowy, monokl i sztuczne wąsy, pudełko igieł, jakiś ładny kamyk, buteleczka z czarnym atramentem i figurka konia z szachów (biała)
Inne : Ma pieska. Wabi się Kida.
Fabularnie : Salon -> Czarny Wilk || Sala spinelowa -> Faust, Suzana, Aron

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyPon Kwi 15, 2013 7:13 pm

Poszukuję kogoś chętnego do popisania. Płeć czy rasa nie grają szczególnej roli, ważne aby odpisywał minimalnie raz na dwa dni, a posty nie były zbyt nudne. Chętnych zapraszam na PW~


|N|I|E|A|K|T|U|A|L|N|E|
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptySob Kwi 20, 2013 5:34 pm

Mam Gilba wolnego. To znaczy.. będę mieć za parę minut, gdy skończę posta. Jest trochę poprzecinany tu i ówdzie, ale poza tym da radę komuś wkopać... znaczy! Pogadać z kimś.

      { n i e a k t u a l n e }
Powrót do góry Go down
Stalker
Spooks

Stalker


Dołączył : 04/05/2013
Liczba postów : 17
Godność : Sebastian Wegner
Wiek : Około 20
Rasa : Spooks
Orientacja : Aseks
Wzrost i waga : 188 / 55
Znaki szczególne : Wielkie, puste, czarne oczy, trupio-blada cera, wychudzenie.
Aktualny wygląd : Workowate, powycierane dżinsy; czerwony t-shirt; stare adidasy; obszerna, czarna bluza z wielkim kapturem.
Fabularnie : Wolny

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyPon Maj 06, 2013 2:24 pm

Popiszę z osobą, której w pisaniu nie będzie przeszkadzała wyjątkowo mrukliwa natura Stalkera i fakt, że raczej trudno przeprowadzić z nim jakąkolwiek normalną rozmowę. Poza tym ważna uwaga - czasami nie odzywam się i nie odpisuję przez kilka dni.

N i e k t u a l n e


Ostatnio zmieniony przez Stalker dnia Wto Maj 07, 2013 2:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Arf
Nieudany Eksperyment

Arf


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 105
Godność : Arf
Wiek : 752 wedle jego wiedzy, ale wygląda na około 20
Rasa : Monstrum
Orientacja : Heteroseksualny
Wzrost i waga : 201 cm i 97 kg
Znaki szczególne : To chodzący oryginał, od granatowej skóry począwszy, przez rogi, pazury i skrzydła, na oczach przypominających kryształy skończywszy
Ekwipunek : Nóż, trochę pieniędzy, 2 fiolki ze środkami uspokajającymi o bardzo dużej sile działania.
Fabularnie : Wolny
FUNKCJE : Mistrz Gry.

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyPon Maj 06, 2013 8:34 pm

Szukam chętnych do pisania. Gdziekolwiek w otchłani lub piekle mi pasuje, choć proponuje by pisanie rozpoczęło się w jednym miejscu, a następnie przeniosło do mojego miejsca zamieszkania.

NieAktualne
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyWto Maj 07, 2013 5:12 pm

Poszukuję kogoś do popisania. Nie mam jakichś szczególnych wymagań. Zapraszam na PW, ot.

Nieaktualne
Powrót do góry Go down
Scott
Truciciel

Scott


Male Dołączył : 02/05/2013
Liczba postów : 5
Godność : ~ Scott Adrich
Wiek : ~ Dziesięć lat | Wizualnie 17[
Rasa : ~ Truciciel
Orientacja : ~ Hetero
Wzrost i waga : ~ 170 cm | 55 kg
Partner : ~ Be my lady in a world of darkness ~ Alicja
Pan/Sługa : Panem pozostanie sam sobie | ~
Znaki szczególne : ~ Cały jest szczególny, ale na pewno fakt, iż nie jest za wysoki.
Aktualny wygląd : ~ Luźna bluzka na trzy czwarty rękaw koloru granatowego z białymi napisami dopasowana do wysportowanego ciała. Na to beżowa marynarka lub też zapinany/ niezapinany sweter. Ciemne dżinsy, czarne vansy.
Ekwipunek : ~ Klucze, telefon, zapas słodyczy, paczka papierosów.
Fabularnie : ~ Wolny

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyNie Maj 12, 2013 6:55 pm

Wszystko jedno kto, gdzie i jak byleby było na co odpisywać (nie muszą być to też kolosy) oraz aktywne odpisywanie, a nie jeden post dziennie. ;3

Aktualne
Powrót do góry Go down
Freya
Żółte Monstrum

Freya


Female Dołączył : 19/05/2013
Liczba postów : 16
Godność : Freya S.
Wiek : 17.
Rasa : Monstrum.
Orientacja : Hetero.
Wzrost i waga : 55 kg | 169 cm
Znaki szczególne : Szare włosy i srebrne, jarzące się oczy, a także tatuaż na lewej nodze (jest jednak zakryty butem, więc...). Poza tym wtapia się w tłum codzienności.
Aktualny wygląd : Na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżnia. Jeśli się jej przyjrzymy, zauważymy, że jej oczy są... srebrne jak zwykle. Włosy... spięte jak zwykle - w dwa luźne kucyki, a te krótsze puszczone luzem. Na twarzy, jak zwykle, uśmiechu brak. Ubiór w podpisie.
Ekwipunek : Paczka gum do żucia | Telefon | Portfel | Wsuwki | Notatnik i ołówek | Nóż, chociaż nie za bardzo wie jak go używać
Fabularnie : Noah~

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptySro Maj 22, 2013 10:05 pm

Okey, okey.
Zarejestrowana, karta zaakceptowana, to teraz trza ruszać! A sama nie dam, przecież rady ;3
Dlatego - popiszę. Wymagań nie mam, tylko, żeby posty miały więcej niż 5 linijek, błagam.

    {n i e A K T U A L N E
Powrót do góry Go down
Cinaji
Kryształowy Eter

Cinaji


Female Dołączył : 02/05/2013
Liczba postów : 41
Godność : Cinaji Satyl Vidil
Wiek : 16 lat
Rasa : Plująca jadem Trucicielka
Orientacja : Heteroseksualna
Wzrost i waga : 1.76m/ 51.22kg
Partner : Samotna jak martwy kot na drodze~
Pan/Sługa : Zawsze samodzielna~
Znaki szczególne : Częste przebarwienia słoneczne i brak dokładnego koloru oczu.
Aktualny wygląd : Nosi ładną zieloną sukienkę do kolan z małym białym kołnierzykiem. Czarne rajstopy, bo skarpetki nie wygodne. Bardzo zwyczajne skórzane butki. Czasem zmienia kolory zawiązanych pod kołnierzykiem wstążek. Raz żółta, raz niebieska, raz fioletowa. To już zależy od jej kaprysu.
Ekwipunek : Tylko mały nóż do palet schowany we wstążce i laleczka Angel potrafiąca zmieniać swoją wielkość, również schowana w przepastnej tasiemce. Do buta upycha coś na kształt portfela z małą ilością pieniędzy.
Obrażenia : Rzadkie oparzenia słoneczne~
Fabularnie : Wolna // Wolna [smuteg]

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyPon Maj 27, 2013 4:30 pm

Ktokolwiek, jakkolwiek, aczkolwiek potrzebny biednej Cin do pisania. Nie ważna płeć, czy cokolwiek innego, byleby odpisywał szybko. I znosił czasem krótkie posty. I humory Sat~


Nieaktualne~
Powrót do góry Go down
Leila
Diabelski Bazyliszek

Leila


Female Dołączył : 01/06/2013
Liczba postów : 118
GHOST : Zabójca
Godność : Elizabeth von Krokin
Wiek : 22 lata
Rasa : Monstrum z zabójczymi oczkami
Orientacja : bi?
Wzrost i waga : 165 cm/50kg
Partner : brak
Pan/Sługa : brak
Znaki szczególne : Aktualnie białe włosy, kolczyk w prawej brwi, 5 w chrząstce prawego ucha, 3 w płatku lewego, monroe.
Aktualny wygląd : Glany do kolan, czarne pończochy na pasie, rozszerzana skórzana spódniczka, czerwona bluzka na ramiączkach i skórzana ramoneska.
Ekwipunek : Czarne etui a w nim duży, czarny miecz, papierosy i zapalniczka.

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptySob Cze 01, 2013 12:04 pm

No właśnie jak w temacie szukam kogoś chętnego do popisania, kto w miarę prowadzi mnie w forum i będzie w miarę często na nim ^.^

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Beliar
Gniew

Beliar


Male Dołączył : 14/06/2013
Liczba postów : 7
GHOST : Zabójca
Godność : Vincent Baudelaire.
Wiek : Już dawno przestał liczyć, lecz wizualnie: 24 lata.
Rasa : Czarny Rycerz.
Orientacja : Jak najbardziej biseksualista.
Wzrost i waga : 191 centymetrów. / 81 kilogramów.
Partner : A znajdzie się śmiałek?
Pan/Sługa : Czysta niedorzeczność.
Znaki szczególne : Z pewnością czerwony kolor włosów, złote tęczówki w oczach i cienka blizna wokół szyi.
Aktualny wygląd : Jego codzienny strój - biały podkoszulek, czarne spodnie i równie ciemne motocyklówki z klamrą, a do tego smolista, skórzana bluza z miłym w dotyku puszkiem na kapturze. Dodatkami są: czarny rzemyk wokół szyi i srebrny sygnet na kciuku.
Ekwipunek : Obecnie paczka fajek, zapalniczka i uwieszony na plecach karabin snajperski (AIR-SOFT Hamp;K G36 Sniper), z którym się nie rozstaje.
Multikonta : Brak.
Fabularnie : Wolny.

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyPon Cze 17, 2013 9:20 pm

W takim razie i ja się zgłoszę. Może kogoś najdzie ochota na coś ciekawego.

Bez znaczenia gdzie, ważne, aby nie wybiegać do świata ludzi. Póki co wolałbym zostać na znanym podwórku.
Możemy się pobić, pokłócić, zaprzyjaźnić, a nawet... nie wiem, cokolwiek wpadnie do głowy. Jestem nawet za tym, by przed wspólną fabułą ustalić relacje między postaciami, aby nie zaczynać tak na sucho, ale, ale... jak dla mnie, to może być i od nowa. Potrafię zadbać o ciekawą sesję, z początku nie gryzę, wymagań też nie mam specjalnych.

Nieaktualne.


Ostatnio zmieniony przez Beliar dnia Pon Lip 29, 2013 12:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Momoiro
Monstrum

Momoiro


Female Dołączył : 14/04/2013
Liczba postów : 14
AKATSUKI : Informatorka.
Godność : Momoiro Rose
Wiek : wizualnie 15-16 Emmm... Abo mniej?
Rasa : Monstra
Orientacja : Bi
Wzrost i waga : 155cm i 33kg
Partner : Chcesz zostać zjedzony, czy przerobiony na żarcie dla psów?
Pan/Sługa : hahahahahahahahahahahahaha
Znaki szczególne : WSZYSTKO! xD
Ekwipunek : Plecak w kształcie kota, w w nim:
Gggggggllllllliiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnaaaa i PSP
Bestia : Nicetactus - Rudolf.

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptySob Lip 06, 2013 6:50 pm

Nudy, nudy, nudy i jeszcze raz nudy, wiec jestem zmuszona by tu napisać ^.^ Szukam kogoś z kim mogłabym popisać. Rasa, wiek, płeć - wszystko jest mi obojętne.
Powrót do góry Go down
Claire
Muzykantka

Claire


Dołączył : 10/04/2013
Liczba postów : 15
Godność : Claire... Claire.
Wiek : 16 lat
Rasa : Muzykantka
Orientacja : Hetero czy homo, nic nigdy nie wiadomo.
Wzrost i waga : 159 cm || 43 kg
Aktualny wygląd : Brud przykrywający jasnoniebieską niegdyś suknię i pozbawione butów stopy.
Ekwipunek : Futerał na skrzypce i smyczek.

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyNie Lip 07, 2013 4:28 pm

UWAGA, UWAGA. BĘDĘ GWIAZDORZYĆ.

Panna Kapryśna, która powróciła z długiej podróży dookoła świata, która w istocie dookoła świata nie była, tylko do lodówki i z powrotem (niespodziewana podróż), chciałaby popisać. ALE. Ma kilka kaprysów. Potrzebuję osoby, która pisze takie posty... No, poprawne, ciekawe, w miarę długie. Lubię czytać. Potrzebuję kogoś, kto w sumie będzie rozkręcał fabułę w sesji ze mną (mimo to, ja także się postaram o coś ciekawego). Nie wiem, czy dam radę pociągnąć od samego początku do końca na długich postach, bo:

Chętni do pisania 86df84b4d7f3bc47d97cc31ac8c3d236_original

Wiem, że wakacje itd. itp. ale nadal dziwnym trafem brakuje mi czasu. I energii.
Aha. Jeszcze jedno - aby postać nie była bardzo wrogo nastawiona do Claire. Zaraz wytłumaczę, dlaczego. Tylko...

*je Snickersa*

Chodzi o to, że dawno nie pisałam. Czuje się na maksa wypompowana z energii, chęci do życia, weny twórczej i tak dalej. Zależy mi, aby skończyć przed 30 lipca, bo na sierpień zostanę brutalnie pozbawiona internetu. Jeśli ktokolwiek jest na tyle cierpliwy i zniesie drobne usterki, to proszę o kontakt.

*aktualne*
Powrót do góry Go down
Nawoja
Spooks

Nawoja


Female Dołączył : 08/06/2013
Liczba postów : 11
Godność : Nawoja Szmelc. Kapturek. exe
Wiek : 15 lat.
Rasa : Spooks
Orientacja : Bi
Wzrost i waga : 160 cm i 49 kg
Znaki szczególne : Wiecznie noszony czerwony kapturek.
Aktualny wygląd : Czerwony kapturek, czerwona spódniczka z białym żakietem na którym nałożony jest brunatny gorsecik.
Ekwipunek : Ma mały plecaczek w którym skrywa komórkę, małą bombkę na wszelki wypadek oraz pistolecik~
Fabularnie : W słodkim lesie

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyNie Lip 07, 2013 9:43 pm

Nawojka chciałaby kogoś, kto zechce zburzyć jej piękne fantazje, bądź popsuć humorek...
Póki co ukrywa się w Słodkim Lesie jeśli wam pasuje, to zapraszam D:

Nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Nawoja dnia Pon Lip 22, 2013 3:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lúthien
Cukierkowy Rozrabiaka

Lúthien


Female Dołączył : 15/07/2013
Liczba postów : 83
Godność : Lúthien Venettia Lucille Hideki
Wiek : 1619 lat ~ 17-18 lat.
Rasa : Cukierkowe Rozrabiaki.
Orientacja : Biseksualna.
Wzrost i waga : 173cm & 52kg.
Partner : Smile.
Pan/Sługa : - / -
Znaki szczególne : Dwukolorowe tęczówki (różowo-niebieskie), różowe włosy.
Aktualny wygląd : Aktualnie || Diabelski Jar (misja) || Pojebana bajka kapelusznika (misja)
Ekwipunek : Komórka, klucze od domu, pędzel i notesik z pustymi kartkami.
Multikonta : Nathanael.
Fabularnie : Misja 1. || Misja 2.

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyPon Lip 15, 2013 10:49 am

NIEAKTUALNE

...że no, chcę popisać, nie mam z kim. Obecnie siedzę sobie w Wesołym Miasteczku, więc zapraszam!


Ostatnio zmieniony przez Lúthien dnia Czw Lip 18, 2013 11:43 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mai Li
Zwierzęcy Głos

Mai Li


Female Dołączył : 09/04/2013
Liczba postów : 23
Godność : Mai Li
Wiek : Wiele lat, choć wizualnie ma ok. 19
Rasa : Zmiennokształtna/ Felis Catus
Orientacja : Biseksualna
Wzrost i waga : 164 cm i 56 kg
Partner : Może.. A może nie... Koty nie są stałe w uczuciach. Chociaż blisko niej jest teraz niejaki Arf.
Pan/Sługa : Pan Kryspin (Choć nie wiadomo aktualnie co się z nim dzieje) /(?)
Znaki szczególne : Kocie uszy i ogon, oraz kocie zachowanie, delikatnie zamglone lewe oko (od dzieciństwa).
Aktualny wygląd : Teraz ubrana w swój strój typowej gothic lolitki + Urocza broszka od jej ,,balowego partnera"
Ekwipunek : Plecak, komórka, portfel i parasolka, kobiece drobiazgi i mleko, oraz rybnego ciastka. Sucha kocia karma, prowiant, zdjęcie z foto budki ,,Mai i Kryspin", książka, czasopismo, kilka plastrów, ubranie, kilka dupereli.
Fabularnie : W sumie wolna

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyWto Lip 16, 2013 5:26 pm

Poszukuję kogoś do pomocy, a dokładniej kto popisałby ze mną aktywnie bo Mai czuje się samotna.


NieAktualne
Powrót do góry Go down
Nana
Człowiek

Nana


Female Dołączył : 16/07/2013
Liczba postów : 48
Godność : Nanami Takanashi.
Wiek : 16 lat.
Rasa : Człowiek.
Orientacja : Heteroseksualna
Wzrost i waga : 1.45 m i 37 kg
Partner : Brak.
Znaki szczególne : Biała opaska na prawym oku. Prawie niezmienny, pozbawiony emocji wyraz twarzy.
Aktualny wygląd : Ma na sobie niebieski sweter na guziki z przydługimi rękawami, nie jest do końca zapięty. Pod niem znajduje się biały podkoszulek. Poniżej ubrała brązową, krótką spódnicę i zakolanówki. Na razie ma na sobie jeszcze papcie.
Fabularnie : Zajęta.

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyNie Lip 21, 2013 3:31 pm

Oczywiście szukam osoby do pisania. Nie mam zbyt wielu wymagań, a mianowicie tylko jedno. Chciałabym, żeby ta osoba pisała posty, które nie są zbyt krótkie. To na tyle moich wielce wygórowanych wymagań. Płeć, rasa... Wszystko obojętne! Jeśli ktoś ma pomysł na jakąś ciekawą relację... Jestem za.
A no tak. Zapomniałabym. Jestem przy szklistym strumyku.

Nieaktualne
Powrót do góry Go down
Sunshine
Czarny Goniec

Sunshine


Male Dołączył : 28/07/2013
Liczba postów : 241
GHOST : Medyk
Godność : Promyczek
Wiek : wizualnie 19
Rasa : Szachy
Orientacja : biseksualna
Wzrost i waga : 178 cm; 52 kg
Partner : hehe... nie.
Znaki szczególne : fioletowe oczy; tatuaż na szyi; liczne kolczyki w uszach
Aktualny wygląd : minka ,,Całujcie Mnie Wszyscy w Dupę"; jeansy; czarne creepersy; skórzana kurtka i podkoszulek (aktualnie zdjęte); całe ciało, a także włosy lekko zabarwione na różowo
Ekwipunek : klucze; spluwa; sztylet, jak zwykle, w tylnej kieszeni; całkiem dobry humor
Obrażenia : kilka blizn zakrytych przez ubrania; ślad paznokci przy obojczyku
Fabularnie : Agito || ...

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptySro Lip 31, 2013 11:14 am

Może i trochę wyszłam z wprawy, ale i tak chętnie bym z kimś porozmawiała. Jeśli ktoś ma ochotę z Promyczkiem porozmawiać, pomilczeć albo sprać mu mordę na dzień dobry - zapraszam!
Wszystko - łącznie z miejscem - mi obojętne. Możemy też zacząć od ustalania relacji, jak kto woli. Pw.
n i e a k t u a l n e


Ostatnio zmieniony przez Sunshine dnia Pon Sie 19, 2013 12:57 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyCzw Sie 01, 2013 6:20 pm


    Jeżeli ktoś ma stalowe nerwy i chęci, mogę popisać Lotte. .///.
    Prywatne Wiadomości~

    nieaktualne~


Ostatnio zmieniony przez Lotte dnia Nie Sie 04, 2013 6:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mordin
Człowiek

Mordin


Male Dołączył : 01/08/2013
Liczba postów : 20
Godność : Mordin Solus się zwie.
Wiek : Niedawno skończył 26 lat.
Rasa : Najzwyklejszy w świecie człowiek.
Orientacja : Nie ma czasu na miłość i przywiązanie gdy w okół tyle do odkrycia!
Wzrost i waga : 182 centymetrów na 68 kilo, kawał chłopa z niego.
Partner : Jego jedyną żoną jest nauka.
Pan/Sługa : -|-
Ekwipunek : Kila strzykawek usypiających [Na ludzi działają raczej otępiająco, chodź słabsi mogą zemdleć] oraz portfel z dokumentami i jakże pokaźną sumą 20 dolarów. Bogacz. No i paczka papierosów, w połowie zużyta.
Obrażenia : Aktualnie ma zabandażowane obie rączki, na których roi się od zadrapań - mniejszych czy większych. Cholerny kot.
Fabularnie : Wolny jak konik polny.

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyPią Sie 02, 2013 6:09 pm

Cóż, nowa postać, wypadałoby ją jakoś rozkręcić.
Właściwie to nie mam żadnych preferencji, po prostu chciałabym trochę popisać. c:
Jeżeli ktoś byłby chętny zapraszam na PW. ;u;

N | I | E| A | K | T | U | A | L | N | E ?
Powrót do góry Go down
Aron
Muzykant




Male Dołączył : 04/08/2013
Liczba postów : 29
Wzrost i waga : \

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyPon Sie 05, 2013 7:52 pm


Aron jest zawsze na miejscu. To znaczy się w Operze, w swojej sali ze swoimi ukochanymi organami, z którymi często rozmawia. I to mu całkowicie wystarcza.

Ale jakby ktoś się nudził na forum, nie miał z kim popisać, chciał poprzeszkadzać/poznęcać się/skopać/postraszyć/pobić względnie porozmawiać z Aronem to zapraszam. Możecie przychodzić w pojedynkę, parami, albo całymi wycieczkami, niestety nie mam na to wpływu ile was tam wlezie, bo moja postać ciągle jest w tym samym miejscu... Więc postarajcie się biedaczka za bardzo nie wystraszyć. Aha, no i takie małe ostrzeżenie: Czarni Rycerze i Mroczni automatycznie i natychmiastowo wywołują w nim paniczny strach i przerażenie. Więc tym bardziej ostrożnie. 

w tym temacie głównie grzeje zadek


AKTUALNE



Ostatnio zmieniony przez Aron dnia Wto Sie 06, 2013 12:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Faust
Kwasożłop

Faust


Male Dołączył : 02/08/2013
Liczba postów : 234
GHOST : Producent
Wzrost i waga : 184 centymetrów / 58 kilogramów
Partner : So Long Sentiment, it doesn't matter now...
Znaki szczególne : Heterochromia oczu, lewe fiolet, prawe zieleń. Duża ilość blizn. Nieznacznie wybielona źrenica lewego oka. Bandaże na ramionach i przedramionach.
Aktualny wygląd : Klik, odliczając gogle oraz słuchawki. Broń też nie jest tak zdobiona. Prócz tego nosi również na sobie wygodny, przewiewny płaszcz w kolorze ciemno-brązowym. Aktualnie rozpięty.
Ekwipunek : Torba przewieszona przez bark, której główną zawartością jest sprzęt medyczny i puste probówki, poręczny miotacz strzałek oraz cztery strzałki(zawartość odpowiednio usypiająca, osłabiająca, paraliżująca, pobudzająca), sztylet, pistolet Beretta 92(15 nabojowy magazynek), klucze do mieszkania. Notes wraz z długopisem w kieszeni, okazjonalnie inne przedmioty.
Mała Historyczna Sala Spinelowa + Zegarek kieszonkowy.
Inne : Zgubił gdzieś po drodze kręgosłup moralny... Nie tylko w sprawie doświadczeń.
Obrażenia : Blizny. Same zdrowie w porządku.
Multikonta : Agito
Fabularnie : Wizyta w Operze / ...

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyWto Sie 06, 2013 9:47 am

Jako iż postać świeżo skreślona, warto by było go ruszyć z miejsca. Z kim? Obojętne. Gdzie? Wszędzie, pod warunkiem że do tego miejsca można się normalnie dostać bez posiadania jakichś gadżetów czy czegoś w tym stylu, i jest to miejsce w wymiarze potworów, otchłani, i tak dalej. Cel pisania? Wszelaki. Kontakt? PW najchętniej, ewentualnie łapać mnie na chatboxie.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Matthew
Cukierkowy Rozrabiaka

Matthew


Male Dołączył : 06/06/2013
Liczba postów : 16
Godność : Matthew B. Dean
Wiek : Czy to jest ważne?
Rasa : Być może człowiek.
Orientacja : Heteroseksualnny
Wzrost i waga : metr osiemdziesiąt cztery/ sześćdziesiąt siedem kilogramów
Partner : Khm... *wzdech* Czy tylko on nie ma tutaj nikogo?
Pan/Sługa : Jeszcze do tego nie doszło! Być może nie dojdzie, nie wiadomo, o.
Znaki szczególne : Kudłaty okularnik w wieku chrystusowym.
Aktualny wygląd : Koniec z karami dla żołnierzy, którzy poza jednostką chodzili w polowych mundurach. Od 2 maja wchodzi w życie rozporządzenie ministra obrony narodowej zmieniające zasady noszenia umundurowania. Ubiera się bardzo staro modnie, czyli głownie nosi mundur militarny ze szkoły wojskowej jeszcze z czasów XIX.
Ekwipunek : Portfel z różnymi rzeczami, np. Pieniądze, rachunki, dokumenty potrzebne do lekarza itd. Nosi też przy sobie paczkę papierosów.
Inne : Zawsze nosi ze sobą swoją katanę "Deisy", która towarzyszy mu od wszelakich czasów jego życia.
Obrażenia : Jest całkowicie zdrów
Multikonta : ~ Może na starym False ~
Fabularnie : ~ Wolny niczym ptak ~

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptySob Sie 10, 2013 7:37 am

Kkk... Witam wszystkich serdecznie. Jako nowy gracz tutaj prosiłbym osobę wyrozumiałą za wszelakie błędy odnośnie czasu itd. Mam sporo na głowie, więc chciałbym właśnie osóbkę która będzie dla mnie wyrozumiała za to, że nie będę dawał jej pełnej uwagi odnośnie na fabule.

A K T U A L N E


Ostatnio zmieniony przez Matthew dnia Sob Sie 31, 2013 11:25 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Hayato
Gwarant Równowagi

Hayato


Male Dołączył : 12/08/2013
Liczba postów : 70
Godność : Hayato
Wiek : Wizualnie około 20
Rasa : Nosiciel Oczu
Orientacja : Hetero tylko i wyłącznie. Równowaga musi być.
Wzrost i waga : 183 cm, 44 kg
Znaki szczególne : Niezwykłe oczy, bez różnicy między białkiem a tęczówką, stalowoszare, złote lub fioletowe (zależnie od używanej mocy), pokryte regularnie zwiększającymi się kręgami. Do tego jest nadmiernie wychudzony.
Aktualny wygląd : Granatowy golf kupiony na kogoś nie tak chudego, podobnie dżinsy, zegarek z dewizką w kieszeni, niedopięta torba z wystającymi zwiniętymi rysunkami. Trampki.
Obrażenia : Wychudzony, chory
Multikonta : Tankred, Silraen

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptyNie Sie 18, 2013 10:33 am

Poszukuję kogoś do popisania z. Płeć, wiek, rasa, ranga, kolor oczu dowolne. Miejsce dowolne. Pisać proszę na pw albo na cboxie, jeśli uda się mnie złapać.



Nieaktualne
Powrót do góry Go down
Melusine
Ciernisty Potwór

Melusine


Dołączył : 19/08/2013
Liczba postów : 5
Godność : Melusine Betsalel
Wiek : Wizualnie 20 - 25 lat
Rasa : Mroczni
Orientacja : Biseksualna
Wzrost i waga : 160cm 50kg
Znaki szczególne : Brak źrenic, oczy w kolorze malinowym które niekiedy emanują miękkim światłem, mnóstwo blizn na plecach i parę innych rozsianych po całym ciele.
Aktualny wygląd : (Avatar) Łazi w białej bluzce z wieloma koronkami, bufami i innymi udziwnieniami oraz w tym samym kolorze długiej falbaniastej spódnicy. Buty jak można się domyślić to również białe balerinki.
Ekwipunek : Szczelnie owinięta w płótno i przewieszona przez plecy katana z głupią zawieszką wypchanego nietoperza.

Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania EmptySro Sie 21, 2013 1:27 pm

Melka też jest chętna. Jedyne czego wymagam to to, aby pisać gdzieś w Otchłani.
Aktualne
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Chętni do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Chętni do pisania   Chętni do pisania Empty

Powrót do góry Go down
 
Chętni do pisania
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Od użytkowników-
Skocz do:  
_______________________