Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poprawki w kp

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Poprawki w kp Empty
PisanieTemat: Poprawki w kp   Poprawki w kp EmptyCzw Kwi 04, 2013 7:15 pm

Już nie raz, nie dwa i nie dziesięć otrzymywałem prośby o zmianie czegoś w karcie postaci. Nie mam nic przeciwko, o ile nie będzie to moc, ani umiejętność. Kolor włosów? Żaden problem. Oczu? Pestka. Wzrost? Również. Wszystko jednak powinno posiadać argument, który prócz tego, że będzie konkretny to sensowny. Dodam, że próśb na PW nie czytam. I nie ma żadnych wyjątków. Ten temat powstał głównie po to, aby nie było potem kolejnych nieporozumień, które mogą się skończyć kolejnym trzaskiem wałka o moją biedną, obolałą głowę.
Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Link do karty:[/b]
[b]Co ma być zmienione?:[/b]
[b]Na co ma być zmienione?:[/b]
[b]Powód:[/b]
Wypełniamy w tym temacie. Przypominam, że nie można zmieniać mocy i umiejętności.. Można je jednak dodawać, aczkolwiek to już za sprawą fabularną.
Powrót do góry Go down
Mascher
Strach

Mascher


Dołączył : 16/07/2013
Liczba postów : 23
Godność : Maschar
Wiek : Wizualnie:20
Rasa : Mroczek
Orientacja : Biseksualizm
Wzrost i waga : 183cm., 70kg.
Znaki szczególne : Tatuaż na boku twarzy i na prawym udzie w postaci smoka. Blizna po oparzeniu na lewym nadgarstku oraz drobna blizna na żebrach. Nie zapomnijmy o kolczykach - po jednym w biodrze i języku oraz w uszach, trzy z lewej dwa z prawej. No i oczywiście maska zamiast twarzy i ewentualnie łańcuszek na kostce. Wieczny.
Aktualny wygląd : Oczywiście, maska na twarzy. Następnie długi, czarny płaszcz zniszczony przy końcach. Dziury i ślady po podpaleniu. Pod spodem czarna koszula rozpięta u góry, z przeplatającymi się srebrnymi nitkami. Mankiety podwinięte do łokcia. Nieco niżej szare spodnie spuszczone do długich brązowych butów sięgających po kolana. Srebrne łańcuszki goszczą na szyi oraz kostce.
Ekwipunek : Sztylet schowany w rękawie oraz pistolet w kieszeni. Następnie portfel z marną zawartością w środku w postaci papierków po cukierkach i kilku zielonych.
Obrażenia : Dość głęboka rana na podbrzuszu, zawinięta starym bandażem i drobne zadrapania oraz kilka siniaków gdzieniegdzie. Psychika? Stabilnie jak na niego.
Fabularnie : Basavi l Lúthien

Poprawki w kp Empty
PisanieTemat: Re: Poprawki w kp   Poprawki w kp EmptySro Lip 17, 2013 2:38 pm

Nick: Mascher
Link do karty: https://false.forumpl.net/t508-we-all-walk-alone-on-an-empty-staircase
Co ma być zmienione?: NO TEN OBRAZEK NA POCZĄTKU.
Na co ma być zmienione?: Eem... na ten sam. Jak link będzie potrzebny to podam.
Powód: ... serio? Bo to bardzo niefajnie wygląda.



Edit by Gilbert: zrobione. Już zamknąłem.
Powrót do góry Go down
Vellard
Łowca Potworów

Vellard


Male Dołączył : 12/07/2013
Liczba postów : 74
WELSCH DRAGON : Inkub.
Godność : Vellard Yurikov
Wiek : 25
Rasa : Ludzie
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 185/65
Aktualny wygląd : To co na avatarze
Ekwipunek : smartfon, scyzoryk, pieniądze i klucze do mieszkania
Fabularnie : Wolny

Poprawki w kp Empty
PisanieTemat: Re: Poprawki w kp   Poprawki w kp EmptySro Lip 17, 2013 7:53 pm

Nick: Vellard
Link do karty:https://false.forumpl.net/t487-vellard
Co ma być zmienione?:Dodanie umiejętności z rangi
Na co ma być zmienione?: dodana umiejętność "Zniszczenie morale przeciwnika" oraz "Logistyk i zarządzanie"
Powód: Są to umiejętności jakie postać otrzymuje z rangi w organizacji


Edit by Gilbert: zrobione. Już zamknąłem.
Powrót do góry Go down
Agito
Rockers

Agito


Male Dołączył : 16/07/2013
Liczba postów : 560
AKATSUKI : Szarak
Godność : Agito Nix.
Wiek : Koło 20 lat wizualnie. Rzeczywistość jest jednak wredna, bo po prawdzie ma powyżej setki, poniżej dwóch setek.
Rasa : Tylko tacy jak on umieją tak grać. Muzykant.
Orientacja : Homoseksualna.
Wzrost i waga : 180 centymetrów wzrostu, 59 kg wagi.
Partner : I Don't Care...
Pan/Sługa : Pana nie posiada, sługą jego muzyka.
Znaki szczególne : Gitara prawie zawsze przy sobie, nienawiść w spojrzeniu niemal ciągła, szare oczy, szare włosy, blada karnacja cery.
Aktualny wygląd : So hot I am, huh? + czarne, wytrzymałe buty o cholewie do połowy łydki, sznurowane, z twardą podeszwą. / Diabelski Jar (oczywiście wygląd ciała ten sam)
Ekwipunek : Gitara w pokrowcu, przewieszonym przez bark. Sztylet w pokrowcu przy pasie. Czasem przy sobie worek z różnymi, podróżnymi bibelotami. Karta wstępu do Czarnej Rezydencji.
Inne : Hm... Malinka na szyi?
Obrażenia : Lekki wstrząs mózgu. Rozcięta skóra tuż nad karkiem, mała rana.
Multikonta : Faust
Fabularnie : ... / Wycieczka do Opery pod patronatem MG / Misja Diabelski Jar
FUNKCJE : Uzupełnianie spisu rang specjalnych (okres próbny).

Poprawki w kp Empty
PisanieTemat: Re: Poprawki w kp   Poprawki w kp EmptyPon Lip 22, 2013 7:05 pm

Nick: Agito
Link do karty: Kliku klik
Co ma być zmienione?: Doskrobać trzeba umiejętność z rangi "Szarak" w organizacji Akatsuki.
Na co ma być zmienione?: Dopisanie umiejętności zwiększona zręczność.
Powód: Nu, by potem nie było niedomówień, a bym ja się nie kłócił z MG i innymi osobami o to, że moja postać jest zręczniejsza niż przeciętniak.

Zrobione. I już zamknąłem.
Take.
Powrót do góry Go down
Maledizione
Piękny Umysł

Maledizione


Dołączył : 29/07/2013
Liczba postów : 69
GHOST : Zabójca
Godność : Alessandro Vincenzo Nicola Vico
Wiek : chyba będzie już 6669 ale wygląda na max 16...dużo 6 co nie?
Rasa : Nocna mara
Orientacja : sprawdź sam
Wzrost i waga : 170/ 60
Partner : "Czy dasz radę kochać, mimo Twych ran?!
Nie umiem już sam bez Ciebie wstać?!
W imię tych ran nowych, które zadaję.
Błagam, napraw mnie!" (Leander)
Pan/Sługa : mój pan? był i przypadkiem utopił się we własnej krwi...chciałbyś być moim panem?/ Leander
Znaki szczególne : w zasadzie nic...poważnie... wyglądam jak typowy ludzki nastolatek, taki normalny, że aż niknę w tłumie... no może jedynie fakt iż mam non stop zabandażowane dłonie?
Aktualny wygląd : ciemne spodnie, biała podkoszulka, czerwona bluza, czerwone trampki
Ekwipunek : plecak a w nim ... ciiiiiiii nieważne teraz
Inne : nie mam cierpliwości, powtórzę by było jasne NIE MAM do cholery jasnej a teraz wypierdalaj z moich oczu...
Obrażenia : fizycznie? brak ; psychicznie? zbyt wiele by tu wymienić
Fabularnie : niepokorny sługa a niedługo może ktoś inny...

Poprawki w kp Empty
PisanieTemat: Re: Poprawki w kp   Poprawki w kp EmptyWto Sie 20, 2013 11:03 am

Nick: Maledizione
Link do karty: https://false.forumpl.net/t560-maledizione
Co ma być zmienione?: Dodatek do umiejętności
Na co ma być zmienione?: perfekcyjne posługiwanie się długą bojową bronią palną, zwiększona siła, zwiększony refleks
Powód: Przynależność do organizacji Ghost (zabójca)

Edit by Gilbert: zrobione. Już zamknąłem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poprawki w kp Empty
PisanieTemat: Re: Poprawki w kp   Poprawki w kp Empty

Powrót do góry Go down
 
Poprawki w kp
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poprawki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Sprawy administracyjne-
Skocz do:  
_______________________