IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 POMYSŁY NA KONTA/KONTA DO WZIĘCIA.

Go down 
AutorWiadomość
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk

Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

POMYSŁY NA KONTA/KONTA DO WZIĘCIA. Empty
PisanieTemat: POMYSŁY NA KONTA/KONTA DO WZIĘCIA.   POMYSŁY NA KONTA/KONTA DO WZIĘCIA. EmptySob Sie 31, 2013 12:46 am

Czasami tak po prostu jest, że posiadamy genialny pomysł, ale... na co nam siódme konto? Innym zaś razem marzymy o bracie bliźniaku, mamy już ustalone wymagania, a nikt z obecnych na forum nie posiada wymarzonych przez nas cech. Więc co? Mielibyśmy niby zrezygnować z poszukiwań? Nigdy. I dlatego powstał ten temat, który równie dobrze może pomóc nowym, chcącym się wcielić w bohatera cudzej historii lub po prostu kogoś, kto nie ma pomysłu na postać, a chciałby pograć.
Co do ludzi wypełniających formularz; proponuję obrazki 200pix x 200 pix, ale jak wolicie. ;3

Kod:
<img src="LINK DO OBRAZKA" align="left"> <class="postlink"><span style="font-size: 10px; line-height: normal">
[b]Godność:[/b]
[b]Rasa:[/b]
[b]Płeć:[/b]
[b]Cechy charakteru:[/b]
[b]Cechy wyglądu:[/b]
[b]* Proponowana postać na wygląd:[/b]
[b]Inne wymagania:[/b]
[b][u]Do kogo się zgłosić:[/b][u][u][/u]</span>

KONTA DO ODDANIA:
Godność: Aniołek. Prawdziwych danych osobowych nie posiada. Ale może. Wedle upodobań.
Rasa: Do wyboru. Dawniej była człowiekiem.
Płeć: Kobieta.
Cechy charakteru: dawniej była przesympatyczną, uroczą, niewinną duszyczką. W dodatku dość niezdarną i bezbronną. Charakter mógł jednak ulec zmianie.
Cechy wyglądu: dawniej posiadała długie, blond włosy, duże, niebieskie (wyblakłe) oczy, jasną karnację, kruche ciało oraz charakterystyczne blizny przecinające twarz. Wygląd mógł ulec zmianie, aczkolwiek... mimo wszystko wolałbym, aby nie wykraczała poza 160 cm. wzrostu.
* Proponowana postać na wygląd: bo ja wiem?
Inne wymagania:
* Jest postacią z historii Gilberta, jego dawną, silną miłością.
* Aniołek była niemową, w dodatku ślepą. Nie wymagam jednak, aby po tylu latach wciąż posiadała te defekty (tak samo jak blizny). Nie widzę przeszkód, aby osoba, która chciała się w nią wcielić, znalazła wytłumaczenie dla jej powrotu do zdrowia (i urody). Od mocy, po jakieś cudowne uzdrowienie, dzięki szamanowi z gór.
* Urodziła się w 1813 roku.
* Historycznie: poznała Gilberta w wieku ok. 10 lat, znała go do 16 roku życia. Właśnie w tym wieku umarła, brutalnie zamordowana przez Starszych. Dla sprostowania: od kiedy sięgała pamięcią była „ulicznym” dzieckiem, które trafiło pod opiekę do Jednookiego Wilka. Jedynym jej przyjacielem był Dokatte („Donny”), który zbierał za nią pieniądze dla Jednookiego Wilka (nierzadko samemu za to obrywając, wszak nie zawsze udało mu się wyłudzić pieniądze dla ich dwóch). Wszystko to ze względu na jej brak możliwości (ślepota). Mieszkała w starej chacie, w brudzie, kurzu, wiecznym chłodzie i ubóstwie. Do 14 roku życia, gdy Gilbert zasztyletował Jednookiego Wilka i posłał Dokatte i Aniołka do rodzin zastępczych, znalezionych przez jakieś wtyki (w historii mam, że przez jakiegoś...  Boba chyba, czy kogoś tam. Uznajmy, że była to bardzo dziwna, ale elastyczna postać, która potrafiła załatwić wszystko, bo miała kontakty. xD) Od tego czasu żyła skromnie, ale do garnka zawsze miała co włożyć i raczej było jej przyjemnie wśród nowej rodziny. W wieku 16 lat, zwolennicy Jednookiego Wilka, jego dawni, wysoko postawieni podopieczni (tzw. „Starsi”), postanowili się zemścić, zabijając najcenniejszą osobę w życiu Gilberta - Aniołka. W tym czasie mogła trafić do Otchłani, jako cokolwiek z dostępnych ras, posiadać rangę i moce jakiekolwiek wpadną do głowy.
+ Od 12 do 16 roku życia nie kontaktowała się z Gilbertem (i vice versa). Właściwie z jego przyczyny nigdy więcej nie doszło do spotkania, choć (niczym namolny i bezczelny obserwator) cały czas ją śledził, niejednokrotnie podając pomocną dłoń. Nie mam nic przeciwko temu, aby Aniołek o tym wiedziała. Przez dwa lata zdążyli się jednak bardzo polubić, huh.
Do kogo się zgłosić: Gilbert (PW).

Konto oddane. ;3

Godność: Dokatte, pseudonim Donny. Prawdziwych danych osobowych nie posiada. Ale może. Wedle upodobań.
Rasa: Do wyboru. Dawniej był człowiekiem.
Płeć: Mężczyzna.
Cechy charakteru: dawniej był zamkniętym w sobie dzieciakiem, który jednak potrafił stanąć w obronie  swoich idei. Niejednokrotnie sam obrywał, chroniąc potajemnie najlepszą przyjaciółkę - Aniołka - przed znienawidzonym, wybuchowym opiekunem. Nie mówił o swoich przykrościach, problemach. Na co dzień zdawał się być całkiem miłym, ogarniętym i wesołym chłopakiem. Charakter mógł jednak ulec zmianie.
Cechy wyglądu: dawniej burza rudych włosów i zielone, inteligentne spojrzenie. Wygląd mógł ulec zmianie.
* Proponowana postać na wygląd: -
Inne wymagania:
* Jest postacią z historii Gilberta, jego przyjacielem z dziecięcych lat.
* Urodził się w 1810 roku.
* Historycznie: dorastał na ulicy, kradnąc i oszukując. Wszystko po to, aby spłacić dzienną ilość pieniędzy opiekunowi, Jednookiemu Wilkowi. Od kiedy tylko sięgał pamięcią, opiekował się Aniołkiem i traktował ją raczej jak młodszą siostrę (ale kto go tam wie). Z tego powodu, na każdym kroku starał się jej pomagać i wyręczać w obowiązkach. Zbierał podwójną ilość pieniędzy, co często nie udawało mu się w pełni, za co - naturalną koleją rzeczy - brutalnie obrywał. Poznał Gilberta w wieku 12 lat. Tak jak w przypadku Aniołka, po dwóch latach od zapoznania (w tym przypadku w wieku lat 14) zerwał się ich kontakt, mimo ulicznych starań ze strony dziewczyny i Donna. Po 16 roku życia trafił do rodziny zastępczej. Od tej chwili słuch po nim zaginął.
Do kogo się zgłosić: Gilbert (PW).


_________________
POMYSŁY NA KONTA/KONTA DO WZIĘCIA. MtpNiaF

{ . . . }

I do very bad things and I do them very well.
________________I wanna... li-li-li-lick you...

{ w i l d __w o l f  }

POMYSŁY NA KONTA/KONTA DO WZIĘCIA. MTL4Rg2
Powrót do góry Go down
 
POMYSŁY NA KONTA/KONTA DO WZIĘCIA.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Od użytkowników-
Skocz do:  
_______________________