Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nieobecności

Go down 
+27
Faust
I'm idiot, bitches
Nawoja
Mordin
Godfrey
Taiga
Antharas
Kirke
Lúthien
Leo
Agito
Guerre
Zombie
Akira
Momoiro
Take
Keira
Cinaji
Arf
Arthur
Lion
Arleo
Audrey
Claire
Teruv
Nobody
Czarny Wilk
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Keira
Krwiopijca

Keira


Female Dołączył : 24/05/2013
Liczba postów : 62
AKATSUKI : Łowczyni
Godność : Keira
Wiek : Wizualnie 19 lat
Rasa : Szkarłatny krwiopijca
Orientacja : Heteroseksualna
Wzrost i waga : 172cm i 58kg
Znaki szczególne : Długie kły oraz czarny, kot, dachowiec, który prawie w ogóle nie odstępuje swojej pani
Aktualny wygląd : Złota bransoletka z wzorem księżyca, chusta ze znakiem Akatsuki. (Reszta w podpisie)
Ekwipunek : Scyzoryk, pogięta kartka z planami jakiegoś budynku.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptySob Lip 06, 2013 7:07 pm

Nazwa: Keira
Czas: 13.06 - 26.06
Powód: Wyjazd


Powrót do góry Go down
Audrey
Monstrum

Audrey


Female Dołączył : 06/04/2013
Liczba postów : 164
AKATSUKI : Szarak.
Godność : Audrey. Tyle. Legendy głoszą, że miała na nazwisko Sayuki, ale się nie przyznaje...
Wiek : 16 latek wizualnie. W rzeczywistości kilkanaście lat więcej.
Rasa : Potworzyna zwana Monstrum, o wielu twarzach...
Orientacja : Utrzymuje, że jest aseksualna.
Wzrost i waga : 156/35
Aktualny wygląd : Czerwone soczewki, czarny top, o wiele za duża bluza w czarno-białe, poziome pasy, sięgająca do połowy ud, czarne, cienkie rajstopy, czarne glany (20 dziurek, czyli trochę poniżej kolan).
Ekwipunek : Rewolwer z pełnym magazynkiem, jakieś drobne w pseudo-portfelu, komórka, książka, puchacz indyjski, o imieniu Lawrence, przemierzający świat na jej ramieniu, sztylety i parę niepotrzebnych papierów w kieszeniach
Inne : Ideologia Audrey głosi, iż klerykalna zaraza jest wytworem szatana...
Obrażenia : Na brzuchu szwy w kształcie "X", pełno blizn i trwałych szwów na nadgarstkach, kilka maleńkich szwów i blizn na nogach (z przeważeniem prawej), często kaszle krwią, lub leci jej z nosa.
Multikonta : Feliks.
Fabularnie : Arthur. / Patrol Akatsuki.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyNie Lip 07, 2013 12:42 am


    Nazwa: Audrey, Feliks.
    Czas: Od 09.07 do 04.08.
    Powód: Będę wpadać, ale rzadko. I raczej w nocy/pod wieczór. Szwecjo, nadchodzę.
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyNie Lip 21, 2013 8:03 pm

Nick: Czarny Wilk [aka Gilbert]; Libertá; Paradichlorobenzene; Dokatte.
Czas: do drugiego sierpnia.
Powód: limit mi padł. Witam w moim świecie. Oczywiście, będę odpisywał na posty, ponieważ wykiwałem śmierć i działa mi najstarsze gadu. Take będzie mi przesyłać odpisy, a ja postaram się jak najszybciej odpowiadać. W razie problemów, pytań i tym podobnych - macie Take i Shetę. ;3 Postaram się „co jakiś czas” wpadać u kuzyna, ale nie wróżę samemu sobie zbyt częstych wizyt, ponieważ mój kuzyn to debil i chcę trzymać się od niego z daleka.

Nieaktualne.

+ Flower Boy napisał do mnie, że przez jakiś czas go nie będzie. Ma problem z internetem, a z komórki to dupnie się wchodzi. Czy coś takiego. Powód? Internet, jakiś tam remont, zepsuty komp... nie wiem czy sobie czegoś nie wymyśliłem. Liczy się  fakt, że go nie będzie.


Ostatnio zmieniony przez Czarny Wilk dnia Czw Sie 01, 2013 10:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Agito
Rockers

Agito


Male Dołączył : 16/07/2013
Liczba postów : 560
AKATSUKI : Szarak
Godność : Agito Nix.
Wiek : Koło 20 lat wizualnie. Rzeczywistość jest jednak wredna, bo po prawdzie ma powyżej setki, poniżej dwóch setek.
Rasa : Tylko tacy jak on umieją tak grać. Muzykant.
Orientacja : Homoseksualna.
Wzrost i waga : 180 centymetrów wzrostu, 59 kg wagi.
Partner : I Don't Care...
Pan/Sługa : Pana nie posiada, sługą jego muzyka.
Znaki szczególne : Gitara prawie zawsze przy sobie, nienawiść w spojrzeniu niemal ciągła, szare oczy, szare włosy, blada karnacja cery.
Aktualny wygląd : So hot I am, huh? + czarne, wytrzymałe buty o cholewie do połowy łydki, sznurowane, z twardą podeszwą. / Diabelski Jar (oczywiście wygląd ciała ten sam)
Ekwipunek : Gitara w pokrowcu, przewieszonym przez bark. Sztylet w pokrowcu przy pasie. Czasem przy sobie worek z różnymi, podróżnymi bibelotami. Karta wstępu do Czarnej Rezydencji.
Inne : Hm... Malinka na szyi?
Obrażenia : Lekki wstrząs mózgu. Rozcięta skóra tuż nad karkiem, mała rana.
Multikonta : Faust
Fabularnie : ... / Wycieczka do Opery pod patronatem MG / Misja Diabelski Jar
FUNKCJE : Uzupełnianie spisu rang specjalnych (okres próbny).

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyPon Lip 22, 2013 1:05 pm

W imieniu Manakel'a pisuje o tym, iż przez najbliższy tydzień będzie raczej nieobecny. Powód? Względnie kiepskie samopoczucie, brak weny i inne problemy. Stąd misja Manakel'a zacznie się w późniejszym terminie (za wyżej wspomniany tydzień, huh). Za wyżej wymienione problemy Manakel przesyła wam ogromne przeprosiny.
Powrót do góry Go down
Lion
Wyśniona Księżniczka

Lion


Dołączył : 03/05/2013
Liczba postów : 456
GHOST : Medyk
Godność : 美桜操美月恋栞蛍さやか甘さ川, względnie Lwiątko bądź 眠る姫君
Wiek : Z wyglądu 15-16~.
Rasa : Zapierdzielająca po cudzych snach? Whatever.
Orientacja : Przedrzeźniaczoseksualna
Wzrost i waga : 148cm/30kg
Partner : Ponoć kociooki Chaos z tęczowym pasemkiem.
Pan/Sługa : `Szefieee~? Kawy~? Rany, Szefie! Tylko pytam, zabierz tę broń!` - Take~. | Tak, tak, Mio by go wytulała, ale nie musi tego ujmować brakiem spacji między wyrazami. Niech idzie być fangirlem gdzieś indziej (T.) - Akira
Znaki szczególne : Mnogość kolczyków w uszach; błękitne włosy; dwukolorowe oczy (lewe błękitne, prawe fioletowe); 3 tatuaże (więcej w informacjach); ...TO MIO, DO CHOLERY~. Całość jest... ugh!
Aktualny wygląd : Będzie w podpisie, geez.
Ekwipunek : W cholerę słodyczy... i jeszcze trochę; telefon komórkowy; klucze do Chatki T... Dwóch Muszkieterów; pluszowy królisio-portfelik z drobniaczkami; malutki, składany wachlarzyk.
Obrażenia : Podłużne blizny na szyi i plecach; ślady po ranie szarpanej na lewym przedramieniu; drobna blizna na prawej łydce.
Bestia : Pegaz ‒ Tsukiyomi.
Multikonta : Jessiątko~... i Shiniątko, wtf.
Fabularnie : Patrol Akatsuki, eeeeyup (albo raczej - posiedzenie z Bobem). | Shetani
FUNKCJE : Strażnik Elementu Otchłani.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyWto Lip 23, 2013 6:30 pm

Nazwa: Mio, Jester, Shin
Czas: 24.07-02/03.08
Powód: Coś jednak nie wyszło, i z przymusu będzie trzeba ruszyć dupsko do Szwajcarii. A że nie wiem, czy wezmę mojego laptopa w cząstkach, to też kij wie, czy będę. PEWNIE I TAK NIE WEJDĘ, KIJ WAM W OKO! |D Chyba, że mi jakaś miła istotka narobi długu postowego. *tak, jakby już nie miała zaległości*
Powrót do góry Go down
Leo
Nocna Mara

Leo


Dołączył : 07/07/2013
Liczba postów : 158
AKATSUKI : Informator.
Godność : Leo Brink, jednak niemalże nikt nie zna tej godności, bo używa pięćdziesięciu innych.
Wiek : Wizulalny i prawdziwy taki sam, siedemnaście latek.
Rasa : Nocna Mara.
Orientacja : Biseksualny.
Wzrost i waga : 1,72 m i 59 kg wagi.
Partner : Agito :3
Pan/Sługa : Pan - wielmożny Takanori || Sługa - Heine.
Znaki szczególne : Żółtawe oczy, które dają wrażenie jakby świecących i dość chamski charakter.
Aktualny wygląd : Czarna bluza z kapturem, rurki tego samego koloru oraz glany. Oczywiście soczewki, które przyciemniają trochę jego oczojebny kolor tęczówek. Paznokcie pomalowane na czarno, ręce całe w bransoletkach.
Ekwipunek : Nóż, jakiś badziewny, połamany klucz i kilka innych pierdół. Pieniądze, komórka i urządzenie zmieniające głos. Kilka opakowań soczewek, każde innej barwy.
Inne : Jest masochistą, a jednocześnie sadystą. Uwielbia wyżywać się na innych, ba to niemalże jego praca. Znęca się nad innymi dla przyjemności. Ma problemy psychiczne.
Obrażenia : Chory na umyśle.
Fabularnie : Agito *.*
FUNKCJE : Mistrz Gry.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptySro Lip 24, 2013 11:26 am

Informuję, że odpisy z mojej strony będą przez tydzień ciut rzadsze, gdyż wena mi się skończyła. Odpisywać będę, ale nie tak samo jak wcześniej, czyli posty będą mniej logiczne i krótsze. Tyle.
Powrót do góry Go down
Lúthien
Cukierkowy Rozrabiaka

Lúthien


Female Dołączył : 15/07/2013
Liczba postów : 83
Godność : Lúthien Venettia Lucille Hideki
Wiek : 1619 lat ~ 17-18 lat.
Rasa : Cukierkowe Rozrabiaki.
Orientacja : Biseksualna.
Wzrost i waga : 173cm & 52kg.
Partner : Smile.
Pan/Sługa : - / -
Znaki szczególne : Dwukolorowe tęczówki (różowo-niebieskie), różowe włosy.
Aktualny wygląd : Aktualnie || Diabelski Jar (misja) || Pojebana bajka kapelusznika (misja)
Ekwipunek : Komórka, klucze od domu, pędzel i notesik z pustymi kartkami.
Multikonta : Nathanael.
Fabularnie : Misja 1. || Misja 2.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyWto Lip 30, 2013 7:40 am

Nazwa: Tylko Lulu.
Czas: Nie wiadomo. Mogę pojawiać się i znikać, bo jacyś goście bawią się moim internetem i ciągle go rozłączają. D;
Powrót do góry Go down
Kirke
Skrzydlata

Kirke


Female Dołączył : 15/07/2013
Liczba postów : 11
Godność : Kirke. Po prostu Kirke.
Wiek : Wizualnie 16 lat.
Rasa : Skrzydlata
Orientacja : Panseksualna
Wzrost i waga : 1'70 m na 53 kg.
Partner : ---
Pan/Sługa : ---
Znaki szczególne : Przekrwione lewe oko. W dodatku jest dość odpychająca jak na Skrzydlatą.
Aktualny wygląd : To co zwykle, czyli za duża, zszarzała koszula zapięta na ostatni guzik, na to także za duży, rozpięty, bawełniany sweterek w kolorze pudrowym i spódniczka, a raczej szmata, także w kolorze szarym. Chodzi boso. No i jest dość brudna, krótko mówiąc.
Inne : Jest dzika. Jeśli jeszcze nie wiecie.
Fabularnie : niby wolna, niby zajęta

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 2:37 am

Nazwa: Kirke
Czas: Od dzisiaj do... Och, sama nie wiem. >_> Mam jednak nadzieję, że niedługo moja nieobecność potrwa.
Powrót do góry Go down
Antharas
Łowca Potworów

Antharas


Male Dołączył : 18/06/2013
Liczba postów : 376
WELSCH DRAGON : Archont
Godność : Antharas Van Halisha
Wiek : 34 lata
Rasa : Człowiek
Orientacja : Heteroseksualna
Wzrost i waga : 190 cm/70 kg
Partner : Nikt inny jak... Taiga
Pan/Sługa : Sługa: Vellard, czyli gościu od papierkowej roboty.
Znaki szczególne : Czerwone włosy, dziwny strój (patrz avek), dziwny kapelusz, niebieskie prawe oko i zielone lewe
Aktualny wygląd : Taki strój jak na avku + czarny kapelusz z szerokim rondem. Nosi jeszcze czarne spodnie oraz buty wojskowe.
Ekwipunek : Magiczna kusza oraz bełty (w plecaku), pieniądze i klucze do mieszkania, jakieś dokumenty osobiste no i telefon komórkowy.


Inne : Ostrze WC Muramasa noszone na plecach. Karta wstępu do kryjówki organizacji
Obrażenia : Na razie tylko blizny na twarzy (podbródek i okolice policzków) po licznych polowaniach na potwory i nie tylko.
Multikonta : Jetstream
FUNKCJE : Mistrz Gry.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyNie Sie 04, 2013 11:40 am

Nazwa: Antharas i Jetstream
Czas: Od poniedziałku przez tydzień. Postaram się raz na jakiś czas wejść, ale nie obiecuję.


NIEAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Antharas dnia Sob Sie 10, 2013 5:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Taiga
34

Taiga


Female Dołączył : 14/07/2013
Liczba postów : 162
WELSCH DRAGON : Technik.
Godność : Taiga Shishu
Wiek : Wizualnie 18 (30)
Rasa : Spooks
Orientacja : Heteroseksualna
Wzrost i waga : 157,21/43,1
Partner : Forever Antharas.
Pan/Sługa : Jedynie moim panem może być mój partner.
Znaki szczególne : Katana noszona na plecach, pastelowe włosy, dwukolorowe tęczówki, dziwny ubiór oraz nietypowe zachowanie.
Aktualny wygląd : Luźniejsza biała koszula, rozpięta od góry na dwa guziki. Do tego pastelowa spódniczka w kratkę z koronką. + jak zawsze dobrze dopasowane zakolanówki i jakieś ciekawsze buty.
Włosy rozpuszczone, delikatnie pofalowane.
Ekwipunek : Paralizator, portfel z pieniędzmi, telefon.


Inne : 1) Katana od swojego ukochanego, dość często noszona na plecach.
2) Medalik z połamanym krzyżem (pamiątka po matce Antharasa) który otrzymała od Anth'a.
Multikonta : Victorique
Fabularnie : 1. Antharas

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyNie Sie 04, 2013 11:55 am

Nick: Taiga & Victorique
Czas: Od poniedziałku przez tydzień. c:
Powrót do góry Go down
Lion
Wyśniona Księżniczka

Lion


Dołączył : 03/05/2013
Liczba postów : 456
GHOST : Medyk
Godność : 美桜操美月恋栞蛍さやか甘さ川, względnie Lwiątko bądź 眠る姫君
Wiek : Z wyglądu 15-16~.
Rasa : Zapierdzielająca po cudzych snach? Whatever.
Orientacja : Przedrzeźniaczoseksualna
Wzrost i waga : 148cm/30kg
Partner : Ponoć kociooki Chaos z tęczowym pasemkiem.
Pan/Sługa : `Szefieee~? Kawy~? Rany, Szefie! Tylko pytam, zabierz tę broń!` - Take~. | Tak, tak, Mio by go wytulała, ale nie musi tego ujmować brakiem spacji między wyrazami. Niech idzie być fangirlem gdzieś indziej (T.) - Akira
Znaki szczególne : Mnogość kolczyków w uszach; błękitne włosy; dwukolorowe oczy (lewe błękitne, prawe fioletowe); 3 tatuaże (więcej w informacjach); ...TO MIO, DO CHOLERY~. Całość jest... ugh!
Aktualny wygląd : Będzie w podpisie, geez.
Ekwipunek : W cholerę słodyczy... i jeszcze trochę; telefon komórkowy; klucze do Chatki T... Dwóch Muszkieterów; pluszowy królisio-portfelik z drobniaczkami; malutki, składany wachlarzyk.
Obrażenia : Podłużne blizny na szyi i plecach; ślady po ranie szarpanej na lewym przedramieniu; drobna blizna na prawej łydce.
Bestia : Pegaz ‒ Tsukiyomi.
Multikonta : Jessiątko~... i Shiniątko, wtf.
Fabularnie : Patrol Akatsuki, eeeeyup (albo raczej - posiedzenie z Bobem). | Shetani
FUNKCJE : Strażnik Elementu Otchłani.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyWto Sie 06, 2013 10:37 am

Nick: Mio, Jester, Shin... a właściwie poza Mio.
Czas: kij wie... nieokreślony.
Powód: Geniusz Mio rozwaliła kabel z notebooka do reszty. Odpisywać będę, jasne. Ale tylko na Mio, bo razem z ukochaną zabawką uciekła mi wena na resztę idiotów. No i nie mam siły pisać tyle na telefonie...
Powrót do góry Go down
Teruv
Arlekin

Teruv


Dołączył : 14/04/2013
Liczba postów : 228
Godność : Eren Nicholas Teruv.
Wiek : Wygląda na 18, a nawet nieco ponad.
Rasa : Błazen.
Orientacja : Biseksualny.
Wzrost i waga : 174cm -> 53kg
Partner : WSTYDZĘ SIĘ.
Pan/Sługa : Nope/Nope.
Znaki szczególne : Zwyczajny... jeśli nie zacznie się odzywać.
Aktualny wygląd : Gilbert: Zwykły, czarny t-shirt bez żadnego nadruku, lekko rozdarty na lewym boku. Czerwone spodnie, podtrzymywane przez ciężki, brązowy pasek ze srebrną klamrą. Obydwie nogawki są umorusane w błocie, aż po same kolana i lekko porozdzierane ku dołowi. Na nogach trampki, również w nie najlepszym stanie. W uszach widać nagie dziury, acz w niektórych da się zauważyć kilka kolczyków. Generalnie wygląda jakby wyszedł z dziczy.
Faust, Suzana, Aron: Czarna, rozpięta koszula z podwiniętymi rękawkami do 3/4 długości. Pod spodem biały T-shirt z niezidentyfikowanymi napisami, układającymi się w jakiś śmieszny wzór. Spodnie o żywej, zielonej barwie. Wyglądają jakby były nowe. Czarne trampki. W uszach wyjątkowo pełen komplet kolczyków, zero nagich dziur. Na prawej ręce ma przewiązany ciemnobrązowy rzemyk. Coś al'a bransoletka.
Ekwipunek : Telefon komórkowy, monokl i sztuczne wąsy, pudełko igieł, jakiś ładny kamyk, buteleczka z czarnym atramentem i figurka konia z szachów (biała)
Inne : Ma pieska. Wabi się Kida.
Fabularnie : Salon -> Czarny Wilk || Sala spinelowa -> Faust, Suzana, Aron

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyWto Sie 06, 2013 11:51 pm


    Nick: Teruv, Free
    Czas: W ciągu najbliższych 10 dni mogę rzadziej się pojawiać, a co za tym idzie, dłużej trzeba będzie czekać na odpisy. Mimo wszystko postaram się być.
Powrót do góry Go down
Godfrey
Błazen

Godfrey


Female Dołączył : 25/07/2013
Liczba postów : 186
Godność : Godfrey Springshadow
Wiek : 20 lat
Rasa : Błazen
Orientacja : Hetera, nie wróć moja mama była Heterą. Znaczy się stanowczo wybieram panów. Panie wybaczą ale do zabawy mam własne cycki
Wzrost i waga : 56,72 kg oraz 162,32 cm
Partner : ee... kto?
Pan/Sługa : Czy moje duszki można podciągnąć pod sługi?
Ogmilis, Belis, Trelis, Maklis, Brilis, Drelis
Znaki szczególne : spójrz na mnie i powiedz, że wmieszam się w tłum
Aktualny wygląd : -czerwony wysoki obcas wiązany wstążką pod kolanami
-pończochy
-błękitna sukienka z białymi i pomarańczowymi detalami i sporym dekoltem
-para pseudo rękawiczek
-soć na kształt apaszki/krawatu na szyi
-cylinderek z różą
Ekwipunek : -spinka-minka
-portfel z dokumentami i pieniędzmi
-nakręcany zegarek na łańcuszku
Multikonta : ...

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptySro Sie 07, 2013 10:05 am

Nick: Godfrey
Czas: od piątku 9 może od soboty 10 przez 2 tygodnie na pewno lub do końca sierpnia jeszcze nie wiem
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptySro Sie 07, 2013 10:58 am

Nick: Czarny Wilk;  Libertá; Paradichlorobenzene; Dokatte.
Czas: nie mam pojęcia. Coś koło dwóch tygodni prawdopodobnie.
Powód: mój tata przyjeżdża... bodajże 10 sierpnia i pewnie zabierze mnie do siebie. Nie będzie więc ze mną żadnego kontaktu, bo ani komórki nie mam, a o internecie tam w ogóle nie wspomnę. Wątpię też, że wstąpię na "dzień czy dwa" do domu, bo... po prostu nie. Z ojcem jest inaczej. Inny czas, inna przestrzeń... xD



EDIT: Wróciłem.


Ostatnio zmieniony przez Czarny Wilk dnia Pon Sie 26, 2013 5:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Take
Niepohamowany Szał

Take


Dołączył : 03/04/2013
Liczba postów : 2307
GHOST : Zastępca
Godność : Takanori „Kitsune” Nishimura.
Wzrost i waga : 169 cm | 49 kilogramów.
Partner : I told you I`m gonna hold you down until you`re amazed, give it to you till you`re screaming my name, you stupid dog.
Pan/Sługa : - | Gilbert, Prawy, Mio, Leo, 7.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Szare, kocie oczy i wydłużone, mocne, zaostrzone, zwierzęce kły. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden. Wyraźna blizna pod lewym okiem, ciągnąca się od dolnej powieki do połowy policzka.
Aktualny wygląd : Daylight's End: klik; Nocna Republika (Shetani): klik; misje: klik; Think you're a dragon slayer: klik.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, w kaburze czarny rewolwer ASG z pełnym magazynkiem (6 naboi), komórka, pieniądze i scyzoryk.
Inne : Niezrównoważony psychicznie skurwiel. I ma widoczną malinkę na szyi...?
Obrażenia : Rozdarty, opatrzony lewy bok; liczne zadrapania na ciele, szczególnie na plecach (czyli good sex, bo Gilbert).
Bestia : Feniks ‒ Andromeda; Reikon ‒ Ryu.
FUNKCJE : Administracyjny Skurwiel; Mistrz Gry; Strażnik Elementu Otchłani.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptySro Sie 07, 2013 12:17 pm

Nazwa: Takanori i tak dalej.
Czas: Od jutra do poniedziałku? Może nie tyle, co mnie nie będzie, ale na pewno będzie mnie mniej, jako, że będę zajęty brutalnymi gwałtami na Gilbercie w Bydgoszczy i w ogóle. Zdecydowanie bardziej będę przejmował się tym, niż tym, że mam odpisy etc. Poza tym na netbooku nawet nie chce mi się pisać, neh.
Powrót do góry Go down
Mordin
Człowiek

Mordin


Male Dołączył : 01/08/2013
Liczba postów : 20
Godność : Mordin Solus się zwie.
Wiek : Niedawno skończył 26 lat.
Rasa : Najzwyklejszy w świecie człowiek.
Orientacja : Nie ma czasu na miłość i przywiązanie gdy w okół tyle do odkrycia!
Wzrost i waga : 182 centymetrów na 68 kilo, kawał chłopa z niego.
Partner : Jego jedyną żoną jest nauka.
Pan/Sługa : -|-
Ekwipunek : Kila strzykawek usypiających [Na ludzi działają raczej otępiająco, chodź słabsi mogą zemdleć] oraz portfel z dokumentami i jakże pokaźną sumą 20 dolarów. Bogacz. No i paczka papierosów, w połowie zużyta.
Obrażenia : Aktualnie ma zabandażowane obie rączki, na których roi się od zadrapań - mniejszych czy większych. Cholerny kot.
Fabularnie : Wolny jak konik polny.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptySro Sie 07, 2013 9:49 pm

Nazwa: Mordin
Czas: Nie wiem, mam problemy z internetem.

Aktualne~
Powrót do góry Go down
Audrey
Monstrum

Audrey


Female Dołączył : 06/04/2013
Liczba postów : 164
AKATSUKI : Szarak.
Godność : Audrey. Tyle. Legendy głoszą, że miała na nazwisko Sayuki, ale się nie przyznaje...
Wiek : 16 latek wizualnie. W rzeczywistości kilkanaście lat więcej.
Rasa : Potworzyna zwana Monstrum, o wielu twarzach...
Orientacja : Utrzymuje, że jest aseksualna.
Wzrost i waga : 156/35
Aktualny wygląd : Czerwone soczewki, czarny top, o wiele za duża bluza w czarno-białe, poziome pasy, sięgająca do połowy ud, czarne, cienkie rajstopy, czarne glany (20 dziurek, czyli trochę poniżej kolan).
Ekwipunek : Rewolwer z pełnym magazynkiem, jakieś drobne w pseudo-portfelu, komórka, książka, puchacz indyjski, o imieniu Lawrence, przemierzający świat na jej ramieniu, sztylety i parę niepotrzebnych papierów w kieszeniach
Inne : Ideologia Audrey głosi, iż klerykalna zaraza jest wytworem szatana...
Obrażenia : Na brzuchu szwy w kształcie "X", pełno blizn i trwałych szwów na nadgarstkach, kilka maleńkich szwów i blizn na nogach (z przeważeniem prawej), często kaszle krwią, lub leci jej z nosa.
Multikonta : Feliks.
Fabularnie : Arthur. / Patrol Akatsuki.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyCzw Sie 08, 2013 8:10 pm

    Nazwa: Audrey, Feliks.
    Czas: Od jutra do... kij wie. Jeśli będzie net jak wrócę, to będę dwunastego, a jeśli nie, to dwudziestego, bo wtedy się respawnuje.
    Powód: NIUCON! <3 No i po za tym to właśnie ten strajkujący net.

    { aktualne }
Powrót do góry Go down
Akira
Leczniczy Aniołek

Akira


Male Dołączył : 16/06/2013
Liczba postów : 29
AKATSUKI : Maskotka.
Godność : Akira Anzai.
Wiek : Wizualnie 16-17.
Rasa : Skrzydlaty.
Orientacja : Homoseksualny, lecz w głębi serca pozostała jeszcze resztka jego biseksualizmu.
Wzrost i waga : 175cm/55kg
Partner : Wanna be my Valentine~?
Pan/Sługa : Hime-sama~!
Znaki szczególne : Heterochromia, srebrne włosy, that fucking smile, dude~.
Ekwipunek : Jakieś słodycze, komórka, notesik, ołówek.
Multikonta : Tęcza.
Fabularnie : Mio~
FUNKCJE : Mistrz Gry.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyPią Sie 09, 2013 9:59 am

Nazwa: Akira, Rainbow, Beatrice
Czas: Od 9 do 18 sierpnia
Powód: Niespodziewany wyjazd, haaa~
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyPią Sie 09, 2013 3:57 pm

Nazwa: Lotte, Takehiko
Czas: Nieokreślony, może się przedłużyć do miesiąca, dwóch, pięciu.
Powód: Wszystko mi się nagle na łeb zawaliło, nie mam głowy do siedzenia na forum.

aktualne
Powrót do góry Go down
Keira
Krwiopijca

Keira


Female Dołączył : 24/05/2013
Liczba postów : 62
AKATSUKI : Łowczyni
Godność : Keira
Wiek : Wizualnie 19 lat
Rasa : Szkarłatny krwiopijca
Orientacja : Heteroseksualna
Wzrost i waga : 172cm i 58kg
Znaki szczególne : Długie kły oraz czarny, kot, dachowiec, który prawie w ogóle nie odstępuje swojej pani
Aktualny wygląd : Złota bransoletka z wzorem księżyca, chusta ze znakiem Akatsuki. (Reszta w podpisie)
Ekwipunek : Scyzoryk, pogięta kartka z planami jakiegoś budynku.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptySob Sie 10, 2013 7:45 pm

Nazwa: Keira
Czas: Od poniedziałku tak 10/12 dni
Powód Wyjazd
Powrót do góry Go down
Nawoja
Spooks

Nawoja


Female Dołączył : 08/06/2013
Liczba postów : 11
Godność : Nawoja Szmelc. Kapturek. exe
Wiek : 15 lat.
Rasa : Spooks
Orientacja : Bi
Wzrost i waga : 160 cm i 49 kg
Znaki szczególne : Wiecznie noszony czerwony kapturek.
Aktualny wygląd : Czerwony kapturek, czerwona spódniczka z białym żakietem na którym nałożony jest brunatny gorsecik.
Ekwipunek : Ma mały plecaczek w którym skrywa komórkę, małą bombkę na wszelki wypadek oraz pistolecik~
Fabularnie : W słodkim lesie

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyPon Sie 12, 2013 12:16 pm

Nazwa: Nawoja
Czas: Max 2 tyg.
Ale pewnie tylko tydzień, wyjazd rodzinny.
Powrót do góry Go down
Teruv
Arlekin

Teruv


Dołączył : 14/04/2013
Liczba postów : 228
Godność : Eren Nicholas Teruv.
Wiek : Wygląda na 18, a nawet nieco ponad.
Rasa : Błazen.
Orientacja : Biseksualny.
Wzrost i waga : 174cm -> 53kg
Partner : WSTYDZĘ SIĘ.
Pan/Sługa : Nope/Nope.
Znaki szczególne : Zwyczajny... jeśli nie zacznie się odzywać.
Aktualny wygląd : Gilbert: Zwykły, czarny t-shirt bez żadnego nadruku, lekko rozdarty na lewym boku. Czerwone spodnie, podtrzymywane przez ciężki, brązowy pasek ze srebrną klamrą. Obydwie nogawki są umorusane w błocie, aż po same kolana i lekko porozdzierane ku dołowi. Na nogach trampki, również w nie najlepszym stanie. W uszach widać nagie dziury, acz w niektórych da się zauważyć kilka kolczyków. Generalnie wygląda jakby wyszedł z dziczy.
Faust, Suzana, Aron: Czarna, rozpięta koszula z podwiniętymi rękawkami do 3/4 długości. Pod spodem biały T-shirt z niezidentyfikowanymi napisami, układającymi się w jakiś śmieszny wzór. Spodnie o żywej, zielonej barwie. Wyglądają jakby były nowe. Czarne trampki. W uszach wyjątkowo pełen komplet kolczyków, zero nagich dziur. Na prawej ręce ma przewiązany ciemnobrązowy rzemyk. Coś al'a bransoletka.
Ekwipunek : Telefon komórkowy, monokl i sztuczne wąsy, pudełko igieł, jakiś ładny kamyk, buteleczka z czarnym atramentem i figurka konia z szachów (biała)
Inne : Ma pieska. Wabi się Kida.
Fabularnie : Salon -> Czarny Wilk || Sala spinelowa -> Faust, Suzana, Aron

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyCzw Sie 15, 2013 9:17 pm


    Nazwa: Teruv
    Czas: Cztery dni, może ciut więcej, może ciut mniej.
    Inne: Nie chcę nikogo blokować, więc na czas mojej nieobecności wolałabym stracić kolejkę, niż powstrzymywać akcję. Piszcie śmiało beze mnie. Mam tylko taką małą prośbę, żeby jednak nie przesadzać, bo perspektywa czytania czterech zapisanych stron w temacie mnie trochę przeraża ^^"


|N|I|E|A|K|T|U|A|L|N|E|


Ostatnio zmieniony przez Teruv dnia Sro Sie 21, 2013 7:50 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
I'm idiot, bitches
Krwiopijca

I'm idiot, bitches


Male Dołączył : 02/08/2013
Liczba postów : 8
Godność : William Maxwell Safranko
Wiek : wizualnie nastolatek, o.
Rasa : pieprzona pijawka.
Orientacja : miłuje wszelkiego rodzaju worki z krwią. <3
Wzrost i waga : 173 cm || 59 kg
Znaki szczególne : śnieżnobiałe futro na głowie; tęczówki w kolorze zimnej stali; ogólnie trupia karnacja (jak wampir, to wampir); lewe oko zakryte jest piracką opaską... ponieważ zostało wydłubane, a czarna dziura w jego miejscu nie wyglądałaby zbyt korzystnie; luźny bandaż wokół szyi; wydłużone kły; chwilami nieco zaspane oczyska;
Aktualny wygląd : Oczojebna, zielona bluza z kapturem naciągniętym na białe kłaki, wąskie ciemne spodnie ozdobione metalowym łańcuchem, spory pasek z ćwiekami, czarny podkoszulek, wysokie trampki, niezmiennie bandaż wokół szyi. Maska na pół twarzy z kolorowymi nadrukiem: "I DON'T SUCK".
Ekwipunek : niewielki, składany nóż; srebrny klucz na łańcuszku,; kilka plastrów; lizaki poupychane do kieszeni;
Inne : - Jaki piękny odcień szarości! *^*
- Billy, to jest różowy...

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyPią Sie 16, 2013 11:04 am

Nazwa: Billy.
Czas: od... jutra? Na czas nieokreślony, mam nadzieję, że niedługo.
Otóż rodzice PONOĆ zerwali umowę na internet, a tak się składa, że jutro wracam do domu. Tak też... Nie będę dostępna przez pewien okres, choć mam ogromną nadzieję, że założyli już nową, albo zrobią to w najbliższym czasie. Ewentualnie, że wcale jej nie zerwali... Ale jeśli tak się stało, skończy się na przesiadywaniu z laptopem w macu albo u znajomych. *wzrusz* Nic nie poradzę, będę starała się jakoś odpisywać... ;m; żegnaj, okrutny świecie~! T^T
Powrót do góry Go down
Faust
Kwasożłop

Faust


Male Dołączył : 02/08/2013
Liczba postów : 234
GHOST : Producent
Wzrost i waga : 184 centymetrów / 58 kilogramów
Partner : So Long Sentiment, it doesn't matter now...
Znaki szczególne : Heterochromia oczu, lewe fiolet, prawe zieleń. Duża ilość blizn. Nieznacznie wybielona źrenica lewego oka. Bandaże na ramionach i przedramionach.
Aktualny wygląd : Klik, odliczając gogle oraz słuchawki. Broń też nie jest tak zdobiona. Prócz tego nosi również na sobie wygodny, przewiewny płaszcz w kolorze ciemno-brązowym. Aktualnie rozpięty.
Ekwipunek : Torba przewieszona przez bark, której główną zawartością jest sprzęt medyczny i puste probówki, poręczny miotacz strzałek oraz cztery strzałki(zawartość odpowiednio usypiająca, osłabiająca, paraliżująca, pobudzająca), sztylet, pistolet Beretta 92(15 nabojowy magazynek), klucze do mieszkania. Notes wraz z długopisem w kieszeni, okazjonalnie inne przedmioty.
Mała Historyczna Sala Spinelowa + Zegarek kieszonkowy.
Inne : Zgubił gdzieś po drodze kręgosłup moralny... Nie tylko w sprawie doświadczeń.
Obrażenia : Blizny. Same zdrowie w porządku.
Multikonta : Agito
Fabularnie : Wizyta w Operze / ...

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyNie Sie 18, 2013 9:10 pm

Nazwa: Agito, Faust.
Czas: Nie wiem kiedy się zacznie, ani kiedy skończy. Mam nadzieje że nie dłużej niż tydzień jeśli zniknę.
Inne: Problemy z netem. Mam nadzieje że nie zajmie mi to zbyt długo, a najchętniej że w ogóle nie zniknę, ale jeśli, możecie mnie pomijać w kolejkach. Jakoś się potem wkręcę znów
Powrót do góry Go down
Malice
Świeże Mięso

Malice


Female Dołączył : 12/08/2013
Liczba postów : 1
Godność : Malice Freya Wittstock
Wiek : Wizualnie? Waha się on od 19 po 20 lat. Z hakiem.
Rasa : Zabawka
Orientacja : Biseksualna
Wzrost i waga : 172 cm | 56 kg
Partner : Nołp.
Pan/Sługa : - | -
Znaki szczególne : Śnieżnobiałe włosy do samych kostek dość rzucają się w oczy. Niepokojąca bladość. Tu i ówdzie na jej ciele można się doszukać czegoś na wzór rys, czy pęknięć, jednakowoż bez problemu przychodzi jej ukrycie tych, wcale nie takich drobnych, skaz, chociażby i pod ubraniami. Fiołkowe ślepia. Biała róża wpleciona we włosy.
Ekwipunek : Scyzoryk, cukierki anyżowe, trochę pieniędzy,

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 EmptyPon Sie 19, 2013 2:30 pm

Nazwa: Faust, Agito
Czas: diabli wiedzą.
Powód: wcześniej wspomniane problemy... właśnie się zaczęły. I w zasadzie, to nie wiadomo, kiedy się skończą. Miałam przekazać, że może zdoła net przywrócić, jakoś. A jak nie... Cóż. Postara się wrócić jak najszybciej i przeprasza.

EDIT: miały być jakieś dwa tygodnie. Wychodzi na to, że jednak potrwa to dłużej. Przeprasza, jeszcze raz.


Ostatnio zmieniony przez Malice dnia Pon Sie 26, 2013 9:29 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Nieobecności
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Od użytkowników-
Skocz do:  
_______________________