Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zuo... Czyste zuuuo.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Agito
Rockers

Agito


Male Dołączył : 16/07/2013
Liczba postów : 560
AKATSUKI : Szarak
Godność : Agito Nix.
Wiek : Koło 20 lat wizualnie. Rzeczywistość jest jednak wredna, bo po prawdzie ma powyżej setki, poniżej dwóch setek.
Rasa : Tylko tacy jak on umieją tak grać. Muzykant.
Orientacja : Homoseksualna.
Wzrost i waga : 180 centymetrów wzrostu, 59 kg wagi.
Partner : I Don't Care...
Pan/Sługa : Pana nie posiada, sługą jego muzyka.
Znaki szczególne : Gitara prawie zawsze przy sobie, nienawiść w spojrzeniu niemal ciągła, szare oczy, szare włosy, blada karnacja cery.
Aktualny wygląd : So hot I am, huh? + czarne, wytrzymałe buty o cholewie do połowy łydki, sznurowane, z twardą podeszwą. / Diabelski Jar (oczywiście wygląd ciała ten sam)
Ekwipunek : Gitara w pokrowcu, przewieszonym przez bark. Sztylet w pokrowcu przy pasie. Czasem przy sobie worek z różnymi, podróżnymi bibelotami. Karta wstępu do Czarnej Rezydencji.
Inne : Hm... Malinka na szyi?
Obrażenia : Lekki wstrząs mózgu. Rozcięta skóra tuż nad karkiem, mała rana.
Multikonta : Faust
Fabularnie : ... / Wycieczka do Opery pod patronatem MG / Misja Diabelski Jar
FUNKCJE : Uzupełnianie spisu rang specjalnych (okres próbny).

Zuo... Czyste zuuuo. Empty
PisanieTemat: Zuo... Czyste zuuuo.   Zuo... Czyste zuuuo. EmptyWto Lip 16, 2013 7:51 pm

Nie, wbrew temu co reszta, będę hipsterem i nie pójdę mainstreamowo, o! Zamiast dać wam arty, dam wam coś gorszego od nich... Mój głos. Śpiewający, a w sumie coverujący. Potworność, ale co tam, najwyżej zakopię się 7 metrów pod ziemią ze wstydu. Cóż... Goi, Rode, Goi! (Jakbym wiedział co to znaczy)

Avenged Sevenfold - A Little Piece Of Heaven - Bodajby pierwszy cover który nagrałem i posłałem w eter... Zuo. Potworne zuo. Niszcze ten utwór.

Apocalyptica - I Don't Care - Podwójne zuo, bo wersja acapella. Nie można się skupić na instrumentach, bo słychać tylko mój potworny głos... Boooouuuu...

Metallica - Welcome Home(Sanitarium) - Kiedyś to nagrałem, ale zapomniałem o tym, więc znalazłem podkład i wrzuciłem do internetu. Kolejne zuo... Ale jeśli wam wasza psychika nie miła...

Voltaire - Land Of The Dead - Nieco świeższy cover z wykorzystaniem lepszego mikrofonu... Ale z beznadziejnym podkładem robionym w audacity, przez co bez trudu można usłyszeć właściwy wokal :/ Lepsze to niż nic.

Voltaire - Happy Birthday(My Olde Friend) - Jakie to gdzie nie gdzie miało trudne frazy do wyśpiewania, to nawet nie wiecie. Również świeży cover, również beznadziejny podkład zrobiony w audacity.

Cóż... Ja idę po grabarza, a jeśli komuś się chce, niech odsłucha i coś nie coś o tym powie. Pewnie jak bardzo beznadziejne i jak bardzo zniszczyłem to utwory... To akurat sam wiem.
Powrót do góry Go down
Sunshine
Czarny Goniec

Sunshine


Male Dołączył : 28/07/2013
Liczba postów : 241
GHOST : Medyk
Godność : Promyczek
Wiek : wizualnie 19
Rasa : Szachy
Orientacja : biseksualna
Wzrost i waga : 178 cm; 52 kg
Partner : hehe... nie.
Znaki szczególne : fioletowe oczy; tatuaż na szyi; liczne kolczyki w uszach
Aktualny wygląd : minka ,,Całujcie Mnie Wszyscy w Dupę"; jeansy; czarne creepersy; skórzana kurtka i podkoszulek (aktualnie zdjęte); całe ciało, a także włosy lekko zabarwione na różowo
Ekwipunek : klucze; spluwa; sztylet, jak zwykle, w tylnej kieszeni; całkiem dobry humor
Obrażenia : kilka blizn zakrytych przez ubrania; ślad paznokci przy obojczyku
Fabularnie : Agito || ...

Zuo... Czyste zuuuo. Empty
PisanieTemat: Re: Zuo... Czyste zuuuo.   Zuo... Czyste zuuuo. EmptyWto Sie 13, 2013 6:55 pm

Masz przyjemną barwę głosu, ale przecież stwierdzisz, że się nie znam... Więc chociaż nie przesadzaj. Z tym grobem i tak dalej.
No, odsłuchałam wszystko. I możesz mi podrzucić więcej! Nie ogłuchnę, naprawdę. :p
Powrót do góry Go down
Faust
Kwasożłop

Faust


Male Dołączył : 02/08/2013
Liczba postów : 234
GHOST : Producent
Wzrost i waga : 184 centymetrów / 58 kilogramów
Partner : So Long Sentiment, it doesn't matter now...
Znaki szczególne : Heterochromia oczu, lewe fiolet, prawe zieleń. Duża ilość blizn. Nieznacznie wybielona źrenica lewego oka. Bandaże na ramionach i przedramionach.
Aktualny wygląd : Klik, odliczając gogle oraz słuchawki. Broń też nie jest tak zdobiona. Prócz tego nosi również na sobie wygodny, przewiewny płaszcz w kolorze ciemno-brązowym. Aktualnie rozpięty.
Ekwipunek : Torba przewieszona przez bark, której główną zawartością jest sprzęt medyczny i puste probówki, poręczny miotacz strzałek oraz cztery strzałki(zawartość odpowiednio usypiająca, osłabiająca, paraliżująca, pobudzająca), sztylet, pistolet Beretta 92(15 nabojowy magazynek), klucze do mieszkania. Notes wraz z długopisem w kieszeni, okazjonalnie inne przedmioty.
Mała Historyczna Sala Spinelowa + Zegarek kieszonkowy.
Inne : Zgubił gdzieś po drodze kręgosłup moralny... Nie tylko w sprawie doświadczeń.
Obrażenia : Blizny. Same zdrowie w porządku.
Multikonta : Agito
Fabularnie : Wizyta w Operze / ...

Zuo... Czyste zuuuo. Empty
PisanieTemat: Re: Zuo... Czyste zuuuo.   Zuo... Czyste zuuuo. EmptyWto Sie 13, 2013 8:36 pm

Nie wiem jakim cudem lubicie mnie słuchać, ale okej, dziękuję za słowa uznania, Promyczku. Cóż... Może więc podrzucę więcej, ni? Musicie jednak przetrwać że to nieobrobione, "suche" nagrania w wersji Acapella, cóż. A więc:

Hunter - Cztery Wieki Później

Billy Talent - Rusted From The Rain

Dope - My Funeral

Evanescence - My Immortal - Ekskluzywnie, chyba jedyne moje nagranie coverowania damskiego wokalu, hm.

Rammstein - Du Hast

Nu, to tyle. Ciekawi mnie, czy teraz uznacie, że kiepsko śpiewam
Powrót do góry Go down
Sunshine
Czarny Goniec

Sunshine


Male Dołączył : 28/07/2013
Liczba postów : 241
GHOST : Medyk
Godność : Promyczek
Wiek : wizualnie 19
Rasa : Szachy
Orientacja : biseksualna
Wzrost i waga : 178 cm; 52 kg
Partner : hehe... nie.
Znaki szczególne : fioletowe oczy; tatuaż na szyi; liczne kolczyki w uszach
Aktualny wygląd : minka ,,Całujcie Mnie Wszyscy w Dupę"; jeansy; czarne creepersy; skórzana kurtka i podkoszulek (aktualnie zdjęte); całe ciało, a także włosy lekko zabarwione na różowo
Ekwipunek : klucze; spluwa; sztylet, jak zwykle, w tylnej kieszeni; całkiem dobry humor
Obrażenia : kilka blizn zakrytych przez ubrania; ślad paznokci przy obojczyku
Fabularnie : Agito || ...

Zuo... Czyste zuuuo. Empty
PisanieTemat: Re: Zuo... Czyste zuuuo.   Zuo... Czyste zuuuo. EmptySro Sie 14, 2013 8:21 am

Głos masz nadal fajny... ale nie podoba mi się pierwsza piosenka. Znaczy, Twój cover. I mam wrażenie, że nie pasują Ci wysokie dźwięki, nie? (nic niezwykłego, jeśli chodzi o facetów, ale mniejsza z tym)
Powrót do góry Go down
Faust
Kwasożłop

Faust


Male Dołączył : 02/08/2013
Liczba postów : 234
GHOST : Producent
Wzrost i waga : 184 centymetrów / 58 kilogramów
Partner : So Long Sentiment, it doesn't matter now...
Znaki szczególne : Heterochromia oczu, lewe fiolet, prawe zieleń. Duża ilość blizn. Nieznacznie wybielona źrenica lewego oka. Bandaże na ramionach i przedramionach.
Aktualny wygląd : Klik, odliczając gogle oraz słuchawki. Broń też nie jest tak zdobiona. Prócz tego nosi również na sobie wygodny, przewiewny płaszcz w kolorze ciemno-brązowym. Aktualnie rozpięty.
Ekwipunek : Torba przewieszona przez bark, której główną zawartością jest sprzęt medyczny i puste probówki, poręczny miotacz strzałek oraz cztery strzałki(zawartość odpowiednio usypiająca, osłabiająca, paraliżująca, pobudzająca), sztylet, pistolet Beretta 92(15 nabojowy magazynek), klucze do mieszkania. Notes wraz z długopisem w kieszeni, okazjonalnie inne przedmioty.
Mała Historyczna Sala Spinelowa + Zegarek kieszonkowy.
Inne : Zgubił gdzieś po drodze kręgosłup moralny... Nie tylko w sprawie doświadczeń.
Obrażenia : Blizny. Same zdrowie w porządku.
Multikonta : Agito
Fabularnie : Wizyta w Operze / ...

Zuo... Czyste zuuuo. Empty
PisanieTemat: Re: Zuo... Czyste zuuuo.   Zuo... Czyste zuuuo. EmptySro Sie 14, 2013 8:44 am

Możliwe, zresztą, to dosyć zrozumiałe. Nie posiadam lekkiego, piszczącego głosu (i wątpię by takiego faceta łatwo było znaleźć, hm), aczkolwiek, staram się w miarę możliwości dostosować swój głos do danego utworu. Wychodzi różnie, ale wszak robię to dla zabawy, ni?
Powrót do góry Go down
Sunshine
Czarny Goniec

Sunshine


Male Dołączył : 28/07/2013
Liczba postów : 241
GHOST : Medyk
Godność : Promyczek
Wiek : wizualnie 19
Rasa : Szachy
Orientacja : biseksualna
Wzrost i waga : 178 cm; 52 kg
Partner : hehe... nie.
Znaki szczególne : fioletowe oczy; tatuaż na szyi; liczne kolczyki w uszach
Aktualny wygląd : minka ,,Całujcie Mnie Wszyscy w Dupę"; jeansy; czarne creepersy; skórzana kurtka i podkoszulek (aktualnie zdjęte); całe ciało, a także włosy lekko zabarwione na różowo
Ekwipunek : klucze; spluwa; sztylet, jak zwykle, w tylnej kieszeni; całkiem dobry humor
Obrażenia : kilka blizn zakrytych przez ubrania; ślad paznokci przy obojczyku
Fabularnie : Agito || ...

Zuo... Czyste zuuuo. Empty
PisanieTemat: Re: Zuo... Czyste zuuuo.   Zuo... Czyste zuuuo. EmptySro Sie 14, 2013 9:01 am

Oj, znalazłbyś, uwierz. x3 A już na pewno przed mutacją.
I dobrze. Rób dalej. Może kiedyś będziesz z tego dumny.
Powrót do góry Go down
Faust
Kwasożłop

Faust


Male Dołączył : 02/08/2013
Liczba postów : 234
GHOST : Producent
Wzrost i waga : 184 centymetrów / 58 kilogramów
Partner : So Long Sentiment, it doesn't matter now...
Znaki szczególne : Heterochromia oczu, lewe fiolet, prawe zieleń. Duża ilość blizn. Nieznacznie wybielona źrenica lewego oka. Bandaże na ramionach i przedramionach.
Aktualny wygląd : Klik, odliczając gogle oraz słuchawki. Broń też nie jest tak zdobiona. Prócz tego nosi również na sobie wygodny, przewiewny płaszcz w kolorze ciemno-brązowym. Aktualnie rozpięty.
Ekwipunek : Torba przewieszona przez bark, której główną zawartością jest sprzęt medyczny i puste probówki, poręczny miotacz strzałek oraz cztery strzałki(zawartość odpowiednio usypiająca, osłabiająca, paraliżująca, pobudzająca), sztylet, pistolet Beretta 92(15 nabojowy magazynek), klucze do mieszkania. Notes wraz z długopisem w kieszeni, okazjonalnie inne przedmioty.
Mała Historyczna Sala Spinelowa + Zegarek kieszonkowy.
Inne : Zgubił gdzieś po drodze kręgosłup moralny... Nie tylko w sprawie doświadczeń.
Obrażenia : Blizny. Same zdrowie w porządku.
Multikonta : Agito
Fabularnie : Wizyta w Operze / ...

Zuo... Czyste zuuuo. Empty
PisanieTemat: Re: Zuo... Czyste zuuuo.   Zuo... Czyste zuuuo. EmptySro Sie 14, 2013 3:08 pm

Może. Chwilowo jednak nie bywam aż tak zachwycony.

Cóż, wracam z porcją kolejnych coverów dziś nagranych. Wszystko fajnie... Tylko że dopiero po nagraniu wszystkich zaorientowałem się, iż nie miałem podłączonego mikrofonu i wydzierałem się do laptopa :/ Cóż... Jak wyszło, tak wyszło. Acapella, bo znalezienie podkładów do niektórych byłoby ciężkie, a mi się nieeeee chce, i głównie dlatego utwory zaczynam prawie od razu, bez włączenia nagrywania w momencie uruchomienia utworu:

Three Days Grace - Break - Ostatnio miewam "fazę" na ten zespół, hm.

Avenged Sevenfold - Afterlife - Nie zamordujcie mnie jak przekłamałem nieco w zwrotkach gdzie śpiewają obaj na raz. To kłopotliwe śpiewać do jednego głosu, jak dwa słyszysz. Ten utwór ma sporo solówek, więc nie zdziwcie się dłuższymi ciszami.

Three Days Grace - Animal I Have Become - Lubię ten utwór

Black Veil Brides - God Bless You - Ulubiony utwór tego zespołu, oj, zdecydowanie to lubię.

Billy Talent - Fallen Leaves - Bodajby mój ulubiony utwór ze wszystkich jakie kiedykolwiek słyszałem, khu. Pewnie mój głos zepsuł to

Oczywiście, zawsze chętnie poczytam, co myślicie o moim śpiewie. Krytyka jak i pochwały dobrze widziane.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zuo... Czyste zuuuo. Empty
PisanieTemat: Re: Zuo... Czyste zuuuo.   Zuo... Czyste zuuuo. Empty

Powrót do góry Go down
 
Zuo... Czyste zuuuo.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 

 :: Nasza twórczość
-
Skocz do:  
_______________________