Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Muzyka.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
7.
Nieczystość

7.


Dołączył : 03/04/2013
Liczba postów : 124
Godność : Samael.
Wzrost i waga : 198 cm | 76 kg
Aktualny wygląd : Misja: Czarny t-shirt, na który narzucona jest czarna, rozpięta bluza z kapturem. Czarne bojówki z przewieszonymi łańcuchami na bokach, włożone w wysokie za kostkę, niezasznurowane, ciężkie buty. Na nadgarstkach rzemienie oraz jednorzędowa pieszczocha.
FUNKCJE : The Baddest Admin; Strażnik Elementu Otchłani.

Muzyka. Empty
PisanieTemat: Muzyka.   Muzyka. EmptyCzw Kwi 04, 2013 7:09 pm

Czyli wszystko, co chcecie o niej powiedzieć. Wasze ulubione zespoły, gatunki, piosenki, czego nie trawicie, a co potraficie katować osiem dni w tygodniu?
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Muzyka. Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka.   Muzyka. EmptySro Lip 03, 2013 7:10 pm


    Hunter... w sumie piosenek słucham od... hm, bo ja wiem? Ledwie dwóch lat? Wszystko zapieczętował nowy zespół RinRin i Filipa, który nie posiadał nazwy. Właściwie trudno to nazwać zespołem. On gra na gitarze, ona śpiewa. Spotykali się na próbach, a ja jako wierny pies królowej, szedłem też. I tak podsłuchiwałem ich covery, bo stwierdzili, że własne piosenki będą po tym, jak trochę ze sobą "pobędą". Wtedy poznałem Huntera. Wstyd przyznać, że wcześniej nawet o nim nie słyszałem, ale prawda jest taka, że ja o wielu ważnych postaciach nie mam zielonego pojęcia. Nigdy mnie to nie interesuje. Liczy się przypadek. Jakoś mi wpadło w ucho i nie chce wypaść do teraz. Ale zaczynając od początku - jako dziecko słuchałem tego, czego słuchali moi rodzice. Właściwie tata ma całkiem niezły gust (Nirvana, Dżem, te klimaty, plus muzyka bardziej, khm, poważna), ale że jeździł do pracy za granicę, częściej słuchałem tego co mama. A to było typowe discopolo na miarę „Jestem szalona”. Potem przeszedłem na pop. W dodatku japoński (Buono, Perfume... bleh). Zaczęło się idiotycznie, bo od openingu Shugo Chary... Tym sposobem dotarłem do Vocaloidów. Na początku byłem zauroczony. Nie wiem jak mogły mi się podobać ich mechaniczne głosy, ale... co ja się będę tłumaczyć. Bycie winnym jest mi pisane. Teraz też słucham ich piosenek, ale... coverów. Przede wszystkim coverów (gorzej, gdy nie ma). Można więc powiedzieć, że Vocaloidy zeszły odrobinę na dalszy plan, ustępując miejsca singerom Nico Nico. Czemu słucham? Bo podobają mi się teksty, podobają mi się historie. Mam to do siebie, że w piosence nie może być stale pieprzone to samo. Jak cała opiera się tylko na: „Kocham cię... lalala... kocham kocham...”, to mnie mdli i rzucam to w błoto.  I pewnie dlatego mi przypadły do gustu, chociaż czasami ciężko mi zrozumieć niektóre teksty... ten brak wyszkolenia z japońskiego, duh. Kolejne zespoły? One On Rock, Maximum the Hormone (whaah),  G-Dragon, System of a Down, Dir En Grey, choć to już rzadziej. I parę indywidualnych piosenek...
    To tyle chyba.
Powrót do góry Go down
Agito
Rockers

Agito


Male Dołączył : 16/07/2013
Liczba postów : 560
AKATSUKI : Szarak
Godność : Agito Nix.
Wiek : Koło 20 lat wizualnie. Rzeczywistość jest jednak wredna, bo po prawdzie ma powyżej setki, poniżej dwóch setek.
Rasa : Tylko tacy jak on umieją tak grać. Muzykant.
Orientacja : Homoseksualna.
Wzrost i waga : 180 centymetrów wzrostu, 59 kg wagi.
Partner : I Don't Care...
Pan/Sługa : Pana nie posiada, sługą jego muzyka.
Znaki szczególne : Gitara prawie zawsze przy sobie, nienawiść w spojrzeniu niemal ciągła, szare oczy, szare włosy, blada karnacja cery.
Aktualny wygląd : So hot I am, huh? + czarne, wytrzymałe buty o cholewie do połowy łydki, sznurowane, z twardą podeszwą. / Diabelski Jar (oczywiście wygląd ciała ten sam)
Ekwipunek : Gitara w pokrowcu, przewieszonym przez bark. Sztylet w pokrowcu przy pasie. Czasem przy sobie worek z różnymi, podróżnymi bibelotami. Karta wstępu do Czarnej Rezydencji.
Inne : Hm... Malinka na szyi?
Obrażenia : Lekki wstrząs mózgu. Rozcięta skóra tuż nad karkiem, mała rana.
Multikonta : Faust
Fabularnie : ... / Wycieczka do Opery pod patronatem MG / Misja Diabelski Jar
FUNKCJE : Uzupełnianie spisu rang specjalnych (okres próbny).

Muzyka. Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka.   Muzyka. EmptySro Lip 17, 2013 3:50 pm

Uhuhuhu, tu będzie wyjątkowo ciężko, bo po prawdzie, muzyki to ja słucham różnej, lecz wszystko się łączy jedną cechą. Są to brzmienia przeważnie ostre, alternatywne, stąd w moim MP3 lub na moim komputerze rzadko kiedy znajdziecie pop (chyba że nightcore), czy disco(bleeeee). U mnie króluje rock i metal, każdej odmiany i typu (no, poza pop rockiem, bo to passe), oraz czasem wpadnie od święta dubstep i elektroniczne rytmy, często też industrial.

Jakieś zespoły mam wymienić? Może ciapnę listę na koniec, chociaż ciężko będzie. Ulubione utwory? Tylko parę jest takich, które naprawdę w tej chwili uwielbiam. Three Days Grace - Animal I Have Become, Persuader - Judas Immortal, Black Veil Brides - God Bless You, Devil May Cry 3 Soundtrack - Devil's Never Cry, Korpiklaani - Vodka, Slipknot - Psychosocial, Disturbed - Another Way to Die, AC/DC - Rock N Roll Train, Dope - My Funeral, Slayer - Skeletons of Society, Apocalyptica - I Don't Care, Avenged Sevenfold - A Little Piece of Heaven, Billy Talent - Fallen Leaves i pewnie też parę innych. To tylko kilka z moich ulubionych utworów. Tak, mówiłem że tylko parę, ale jak na ogólny rozmiar całej listy, to faktycznie parę. Zdecydowanie lubię ostre brzmienia i do takowych też śpiewać. Cóż... Metalowcem jestem i dumny z tego będę! Brakuje mi jednak że nie mam długich włosów do headbangingu, glanów i dobrej, skórzanej kurtki. Cóż... Nie można mieć wszystkiego.

Ulubiony zespół? Tak, mam jeden zespół, który uwielbiam ponad wszystkie inne. Persuader, szwedzki zespół grający mieszankę gatunkową Power i Thrash Metal, co daje potężne brzmienia, jakie wgniatają w ziemię. Kocham ich wprost, głos wokalisty, riffy, solówki, bębnienie perkusji... Wszystko. Są super, a tematyka utworów też doskonała... W sam raz dla mnie. Na zapoznanie się polecam album When Eden Burns.

A teraz jak wspominałem o liście, tak spróbuje nakreślić, ile znam, ilu słucham i mniej więcej dać wam do zrozumienia, jaki mam gust(wymieniam zespoły których słucham więcej niż trzy utwory):

A Skylit Drive, AC/DC, Adagio, Alkonost, Amon Amarth, Apocalyptica, Arkona, Atreyu, Avenged Sevenfold, Behemoth, Billy Talent, Black Sabbath, Black Veil Brides, Blind Guardian, Breaking Benjamin, Bring Me The Horizon, Bullet For My Valentine, Celldweller, Dark Empire, Disturbed, DragonForce, Eluveitie, Ensiferum, Escape The Fate, Evanescence, Fleshgod Apocalypse, Foo Fighters, Globus, Green Day, HammerFall, Hunter, Iced Earth, Infected Mushroom, Iron Maiden, Iron Savior, Judas Priest, Kamelot, Korn, Korpiklaani, Lamb of God, Linkin Park, Lordi, Machine Head, Marilyn Manson, Metallica, Nico Vega, Nightwish, Oomph!, Ozzy Osbourne, Panic! At the Disco, Pantera, Papa Roach, Persuader, Rammstein, Rethorn, Rhapsody Of Fire, Rise Against, Sabaton, Savage Circus, Seether, Serj Tankian, Skillet, Slayer, Slipknot, Stone Sour, System of a Down, The Offspring, The Word Alive, 30 Seconds to Mars, Three Days Grace, Vader, Vast, Voltaire, Wintersun, Yousei Teikoku

Kapkę tego jest, ni? Tego słucham, ale jest tego więcej, bo mam również "pozostałe", czyli pojedyńcze utwory których nie wspominałem, jak choćby Dope - My Funeral, Shinedown - Her Name Is Alice... I wiele innych. Zdecydowanie mocne brzmienia. Głównie.
Powrót do góry Go down
Taiga
34

Taiga


Female Dołączył : 14/07/2013
Liczba postów : 162
WELSCH DRAGON : Technik.
Godność : Taiga Shishu
Wiek : Wizualnie 18 (30)
Rasa : Spooks
Orientacja : Heteroseksualna
Wzrost i waga : 157,21/43,1
Partner : Forever Antharas.
Pan/Sługa : Jedynie moim panem może być mój partner.
Znaki szczególne : Katana noszona na plecach, pastelowe włosy, dwukolorowe tęczówki, dziwny ubiór oraz nietypowe zachowanie.
Aktualny wygląd : Luźniejsza biała koszula, rozpięta od góry na dwa guziki. Do tego pastelowa spódniczka w kratkę z koronką. + jak zawsze dobrze dopasowane zakolanówki i jakieś ciekawsze buty.
Włosy rozpuszczone, delikatnie pofalowane.
Ekwipunek : Paralizator, portfel z pieniędzmi, telefon.


Inne : 1) Katana od swojego ukochanego, dość często noszona na plecach.
2) Medalik z połamanym krzyżem (pamiątka po matce Antharasa) który otrzymała od Anth'a.
Multikonta : Victorique
Fabularnie : 1. Antharas

Muzyka. Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka.   Muzyka. EmptySro Sie 14, 2013 4:45 pm

Boże tak bardzo dużo zespołów.
Najbardziej lubię chyba j-pop, j-rock, k-pop, rock i metal. Nie potrafiłabym słuchać zbytnio rapu ani popu takiego z Ameryki czy Polski.
Moje ulubione zespoły no i wokaliści j-pop / j-rock: SuG, LM.C, An Cafe, The GazettE, One Ok Rock, supercell, Yui, Kawada Mami, Yoko Hikasa, Yui Horie, Kugimiya Rie, Satsuki, Alice Nine, Dir En Grey, Maximum the Hormone.. [I jeszcze z 100 innych, o których zapomniałam tu.]
K-Pop: Hyuna, 4minute, Big Bang, Super Junior, 2NE1, Girls Generation i parę innych.
Rock / Metal [Czy jakieś tego odmiany]: Asking Alexandria, Bring Me The Horizon, Escape The Fate, Falling in Reverse, Suicide Silence, Slipknot, Foo Fighters, Red.. No i sporo innych. c:
Powrót do góry Go down
Shevan
Cudotwórca

Shevan


Male Dołączył : 29/08/2013
Liczba postów : 31
Godność : Jack Rachel
Wiek : Wizualny: 19; Jako potwór: ???
Rasa : Zabawka
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 180 cm; 56 kg
Znaki szczególne : Czerwone, nienaturalne oczy • czarne skrzydła wydziarane na łopatkach • umięśniony brzuch • zazwyczaj chłodna mina i brak oznak szczęścia •
Aktualny wygląd : Czarne jeansy • Skórzana, czarna kurtka • Biały t-shirt • Szare soczewki • Czarne glany • Naszyjnik z odwróconym krzyżem •
Ekwipunek : Telefon • Fajki • Zapalniczka • Obrzyn • Klucze • Pieniądze • Słuchawki •
Inne : KontaktHistoriaRelacjepierwotna forma
Fabularnie : Ulica z Straganami || ---

Muzyka. Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka.   Muzyka. EmptyNie Wrz 01, 2013 8:06 pm

Ja słucham reggae, rapu i rocka.

ROCK - na tym gównie wychowałam się praktycznie i to gówno kocham jak swoje własne [dobra, pojechałam...]. No ale w każdym razie rock to rodzaj muzyki, który zawsze będę szanowała. Wolę słuchać polskiego rocka, bo lubie wiedzieć o czym jest piosenka bez większego angażowania sie w tłumaczenie i sięganie po tekstowo. Ale zagranicznego też słucham. W sumie najbardziej lubię Comę, Dżem, Lao Che (wiem, ze to crossover ale chciałam o nim napisać). Z zagranicznych to mogłabym wymieniać i wymieniać, ale po co?

REGGAE - słucham od...4 lat? tak około. W każdym razie polskie reggae i Boba. Kocham reggae, bo [może wydawać się to dziwne] dało mi trochę słońca w życiu. I nadal daje wśród tego zakurzonego świata, który ciągle obrasta w brud i technologię {zobaczycie, za 10 lat pokolenia już w ogóle przestaną wychodzić z domów.]. Tu zespoły mogłabym też wymieniać i wymieniać. Najbardziej lubię Bednarka, Bas Tajpana, Boba Marleya, Dreadsquad, NDK, East West Rockers, Gutka i paru innych.

RAP - rapem zaraziły mnie dwie moje kumpele, w tym jedna przyjaciółka. Słucham rapu już z 2-3 lata i w sumie polubiłam go bardzo. Słucham jedynie polskiego rapu, bo zagraniczny to chłam o dupach i cyckach. Eminem jedynie dobre piosenki pisze. Pih, Peja, Pezet, Huczuhucz, Donatan i wielu innych. Słoń, Chada. Po prostu lubię i koniec.
Pikej Krul!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Muzyka. Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka.   Muzyka. Empty

Powrót do góry Go down
 
Muzyka.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 

 :: Muzyka
-
Skocz do:  
_______________________