IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Łowcy potworów

Go down 
AutorWiadomość
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk

Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Łowcy potworów Empty
PisanieTemat: Łowcy potworów   Łowcy potworów EmptyCzw Kwi 04, 2013 6:40 pm

ŁOWCY POTWORÓW — nietrudno się domyślić co jest specjalizacją tych osób, prawda? Oczywiście... polowanie na Potwory~! Łowcy, to w większości ludzie, ale zdarza się również i tak, że są to przedstawiciele Otchłani. ACZKOLWIEK! Tylko ludzcy łowcy otrzymują dodatki, które mają na celu pomóc im w walce z kimś o wiele od nich silniejszym. Wszak wiadomo, że zwykły człowiek równać się z Potworem nie może. Łowcy, którzy są Potworami i atakują swoich... cóż, niestety... muszą posługiwać się własnymi umiejętnościami.

Łowcy potworów 44nLi

♣ ♣ ♣

Kodeks honorowy
I. Ludzkich przestępców pozostawiamy w rękach policji. Zajmujemy się wyłącznie polowaniem na stworzenia, którym od człowieczeństwa daleko.
II. Zjawiamy się tam, gdzie jesteśmy najbardziej potrzebni. Mniej groźne Potwory przeznaczamy dla nowicjuszy, by mogli wyćwiczyć się w swoim fachu.
III. Agresywne Potwory muszą zostać zgładzone bezwzględnie, bez względu na konsekwencje. Łowcy nie będą rozliczani za ludzi, których śmierć była nieunikniona, by zgładzić Potwora.
IV. Każdy łowca zobowiązany jest udzielić pomocy innemu, jeśli ten znajduje się w niebezpieczeństwie. Pomoc obejmuje opatrzenie go, wyżywienie, obronę jego życia podczas ataku Potwora. Od tego obowiązku łowca zostaje zwolniony, gdy jego życie zostanie poważnie zagrożone w chwili udzielania pomocy innemu łowcy.
V. Każdy łowca ma prawo do informacji. Zataiwszy przed nim wiedzę związaną chociażby pobieżnie z polowaniem na Potwory, narażasz go na śmierć.
VI. Targając się na życie łowcy, godzisz we wszystkich, którzy stoją na straży porządku współczesnego świata. Zabicie łowcy karane jest śmiercią.
VII. Narażanie łowcy na utratę życia poprzez celowe udzielenie mu niewłaściwych informacji, kradzież jego broni lub współpracowanie z Potworami, na które poluje, karane jest śmiercią.
VIII. Jeśli łowca złamał kodeks, zwłaszcza poprzez zamordowanie, bądź przyczynienie się do śmierci innego łowcy, zostanie okrzyknięty mianem zdrajcy i wydany na śmierć.
IX. Jeśli łowca natknie się na zdrajcę, ma obowiązek go wyeliminować.
X. Łowca zostanie zwolniony z obowiązków na nim ciążących tylko wówczas, gdy jego stan zdrowia — zarówno fizycznego, jak i psychicznego — uniemożliwi mu dalszą pracę. Dalej jest jednak zobowiązany do udzielania pomocy aktywnym łowcom.


Dodatki dla Łowców
» Artefakt — Każdy ludzki łowca otrzymuje jeden artefakt, czyli magiczny przedmiot. W porównaniu do mocy Potworów posiada on jednak ograniczenia co do długości jego działania i czasu pomiędzy kolejnymi użyciami.
» Zwiększona tężyzna — Każdy ludzki łowca otrzymuje + dwie umiejętności, które muszą być przeznaczone na zwiększenie swojej tężyzny. Wedle uznania można zwiększyć sobie siłę, szybkość, zręczność, wytrzymałość, bądź coś innego, co ułatwi ludziom walkę z siłami nadprzyrodzonymi.
» Wiedza o Potworach — Mają bardzo spory zakres wiedzy dotyczący wszelakich ras Potworów. Znają większość ich słabych punktów etc.
» Umiejętność posługiwania się wybraną bronią (JEDNĄ) — Mimo iż to tylko jedna broń, to łowca potrafi posługiwać się nią wręcz perfekcyjnie.


Relacje
Łowcy na ogół pracują indywidualnie, rzadziej w parach. Jest jednak pewna organizacja, która złączyła niektórych Łowców do jednej kupy i razem z przyjaźnie nastawionymi Potworami pomagają pozostałym Łowcom, w tropieniu tych Złych. Relacje między organizacją Akatsuki, a Łowcami są neutralne. Nie pałają do siebie nienawiścią, aczkolwiek nie wygląda na to by byli ze sobą jakoś szczególnie zżyci. Obie strony są jednak w stanie sobie pomagać w trudnych chwilach, tylko z powodu kodeksu honorowego, który nakazuje dać wyżywienie, schron i obronę każdemu potrzebującemu Łowcy.

_____________
Pomysł by: Sammy.
Dopracowanie: Gilbert.
Powrót do góry Go down
 
Łowcy potworów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rasy i rangi-
Skocz do:  
_______________________