Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Anevy i Niryoku

Go down 
AutorWiadomość
Artregor
Muzykant

Artregor


Male Dołączył : 30/05/2013
Liczba postów : 20
Godność : Artregor
Wiek : 24
Rasa : Muzykant
Orientacja : Hetero lub Bi, zależy
Wzrost i waga : 187 cm ; 63 kg
Partner : A może Ty zechcesz?...
Pan/Sługa : Brak
Znaki szczególne : Blizna po ugryzieniu pieska
Aktualny wygląd : -Krótkie, niebieskie włosy jak na avku
-Jasna karnacja
-Błękitne oczka
-Spioszki :3(Avatar) A zazwyczaj ciemno niebieska koszulka
-Śpioszki a zazwyczaj czarne jeansy
-Buty normalne, zależy jakie ubiorę
Ekwipunek : - Misio który przybiera kształty instrumentów lub broni, zależy o co go poproszę :3(Zazwyczaj skrzypce bądź pianino)
- Jakaś kasa na cukierki i fajki
- Jakieś papierosy i zapalniczka(Nie palę ale zależy od nastroju)
- Scyzoryk schowany pod czapeczką
Inne : Mój Misio żyje tak jak moja czapeczka, znaczy rozmawiam z nimi :3 Ale mnie wkurwiają...
Multikonta : Niryoku...Moja ciemna strona którą ja nie jestem :3
Fabularnie : Nie śmiem prosić... Więc wolny.

Dom Anevy i Niryoku Empty
PisanieTemat: Dom Anevy i Niryoku   Dom Anevy i Niryoku EmptyCzw Maj 30, 2013 5:40 pm

Ten dom a właściwie mała rezydencja to trzypiętrowe mieszkanie. Do każdego z pięter prowadzą zaokrąglone schody. Mieszkanie posiada wszelkie dogodności jakich trzeba, wymieniając po kolei:

I Piętro
-Łazienka(Zwykła łazienka wydekorowana różowymi kafelkami, Ble. Znajdują się tu takie rzeczy jak: Zlew, Prysznic, Kibelek e.e, Szafka na ręczniki i szafeczka z różnymi przyborami toaletowymi)
-Kuchnia(Kuchnia w stylu Celtyckim znajdują się tu: Lodówka, Blat kuchenny, aneks kuchenny i wszystkie rzeczy i przybory kuchenne)
-Jadalnia(Duży stół jadalny i wiele miejsca)
-Salon(4 Fotele, 4 podnóżki, Telewizor, PS3, Oraz sofa)
-Hol

II Piętro
-4 sypialnie(W każdej z nich: Telewizor, dwuosobowe łóżko, po 2 szafki, po 2 Fotele)
-3 łazienki(Patrz ;;łazienka 1 piętro)
-Taras
-Salon(Patrz ''łazienka 1 piętro)
-Przedpokój

III Piętro
-Głowna sypialnia(Wielka sypialnia w której są szafy z ciuchami Anevy i Niryoku oraz wielkie łóżko wiecie do czego e.e PS. Nie lookać bo zabiję...)
-Duża łazienka(Patrz ''łazienka 1 piętro ale większa)
-Basen
-Siłownia
-Biblioteka
-Duży taras
-2 małe balkony

Wieża z prawej strony
-Lochy(Nikogo nie więzimy xD)
-Piwnica
-Garaż
Przedpokój


*Wchodzi do domu i wchodzi na 3 piętro by skorzystać z łazienki(Prysznic i takie sprawy).Pod prysznicem zastanawia się gdzie jest Aneva*


Ostatnio zmieniony przez Artregor dnia Pią Maj 31, 2013 11:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Artregor
Muzykant

Artregor


Male Dołączył : 30/05/2013
Liczba postów : 20
Godność : Artregor
Wiek : 24
Rasa : Muzykant
Orientacja : Hetero lub Bi, zależy
Wzrost i waga : 187 cm ; 63 kg
Partner : A może Ty zechcesz?...
Pan/Sługa : Brak
Znaki szczególne : Blizna po ugryzieniu pieska
Aktualny wygląd : -Krótkie, niebieskie włosy jak na avku
-Jasna karnacja
-Błękitne oczka
-Spioszki :3(Avatar) A zazwyczaj ciemno niebieska koszulka
-Śpioszki a zazwyczaj czarne jeansy
-Buty normalne, zależy jakie ubiorę
Ekwipunek : - Misio który przybiera kształty instrumentów lub broni, zależy o co go poproszę :3(Zazwyczaj skrzypce bądź pianino)
- Jakaś kasa na cukierki i fajki
- Jakieś papierosy i zapalniczka(Nie palę ale zależy od nastroju)
- Scyzoryk schowany pod czapeczką
Inne : Mój Misio żyje tak jak moja czapeczka, znaczy rozmawiam z nimi :3 Ale mnie wkurwiają...
Multikonta : Niryoku...Moja ciemna strona którą ja nie jestem :3
Fabularnie : Nie śmiem prosić... Więc wolny.

Dom Anevy i Niryoku Empty
PisanieTemat: Re: Dom Anevy i Niryoku   Dom Anevy i Niryoku EmptyCzw Maj 30, 2013 6:43 pm

*Wychodzi spod prysznica kierując się w stronę Tarasu by spojrzeć na gwiazdy migoczące które przypominają mu o Anevie. Wyszeptał cicho* Aneva...*Po czym stał jak w transie i wpatrywał się ciągle w te gwiazdy Zastanawiając się. Widząc świat oczami gwiazd byłby wszystko widzącą gwiazdą i wiedziałby gdzie Ona jest, jednakże świat nie był tak rozbudowany by posiadać wzrok gwiazd, jedyne co można zrobić to je podziwiać*

[31.05.2013]

*Po nocy spędzonej nago na tarasie, Artregor się budzi nadal myśląc o Anevie. Wpada na genialną myśl by się ubrać i wyjść z domu, więc to robi, wędruje do Sypialni by się stosownie ubrać. W trakcie ubierania zauważa iż jego kapelusz znajduje się po drugiej stronie wieszaka*
-What The Fuck?
*Po czym ubiera go i wychodzi poza próg domu zamykając za sobą drzwi na klucz. Przekręcając kluczyk pomyślał o Anevie*
-Tylko Ty masz klucz do mojego serca...
*Po tych słowach oddalił się wolnym, dostojnym krokiem znikając gdzieś w obłokach*

[04.07.2013]

*Wracając do domu Artregor pomyślał że pewnie zastanie Anevę ale cóż, życie to nie bajka. Parsknął i czym prędzej postanowił się zmienić. Miał już dosyć czekania i pognał do łazienki by zmienić swój imicz by nikt go więcej nie poznał takim jaki był kiedyś. Po zmianie wyszedł i czym prędzej zabrał ze sobą swoją mp3 i wyszedł Znikając w oddali*
Powrót do góry Go down
 
Dom Anevy i Niryoku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Miejsca zamieszkania-
Skocz do:  
_______________________