Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ulubione gry.

Go down 
+3
Czarny Wilk
Agito
7.
7 posters
AutorWiadomość
7.
Nieczystość

7.


Dołączył : 03/04/2013
Liczba postów : 124
Godność : Samael.
Wzrost i waga : 198 cm | 76 kg
Aktualny wygląd : Misja: Czarny t-shirt, na który narzucona jest czarna, rozpięta bluza z kapturem. Czarne bojówki z przewieszonymi łańcuchami na bokach, włożone w wysokie za kostkę, niezasznurowane, ciężkie buty. Na nadgarstkach rzemienie oraz jednorzędowa pieszczocha.
FUNKCJE : The Baddest Admin; Strażnik Elementu Otchłani.

Ulubione gry. Empty
PisanieTemat: Ulubione gry.   Ulubione gry. EmptyCzw Kwi 04, 2013 7:40 pm

W co uwielbiacie grać? Tytuły? Poziomy? Przeszliście Simsy? Pogadajmy, jak zawsze.
Powrót do góry Go down
Agito
Rockers

Agito


Male Dołączył : 16/07/2013
Liczba postów : 560
AKATSUKI : Szarak
Godność : Agito Nix.
Wiek : Koło 20 lat wizualnie. Rzeczywistość jest jednak wredna, bo po prawdzie ma powyżej setki, poniżej dwóch setek.
Rasa : Tylko tacy jak on umieją tak grać. Muzykant.
Orientacja : Homoseksualna.
Wzrost i waga : 180 centymetrów wzrostu, 59 kg wagi.
Partner : I Don't Care...
Pan/Sługa : Pana nie posiada, sługą jego muzyka.
Znaki szczególne : Gitara prawie zawsze przy sobie, nienawiść w spojrzeniu niemal ciągła, szare oczy, szare włosy, blada karnacja cery.
Aktualny wygląd : So hot I am, huh? + czarne, wytrzymałe buty o cholewie do połowy łydki, sznurowane, z twardą podeszwą. / Diabelski Jar (oczywiście wygląd ciała ten sam)
Ekwipunek : Gitara w pokrowcu, przewieszonym przez bark. Sztylet w pokrowcu przy pasie. Czasem przy sobie worek z różnymi, podróżnymi bibelotami. Karta wstępu do Czarnej Rezydencji.
Inne : Hm... Malinka na szyi?
Obrażenia : Lekki wstrząs mózgu. Rozcięta skóra tuż nad karkiem, mała rana.
Multikonta : Faust
Fabularnie : ... / Wycieczka do Opery pod patronatem MG / Misja Diabelski Jar
FUNKCJE : Uzupełnianie spisu rang specjalnych (okres próbny).

Ulubione gry. Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione gry.   Ulubione gry. EmptySro Lip 17, 2013 4:11 pm

W co ja tam pogrywam... Cóż, ostatnio to tylko osu! mi w głowie po prawdzie, i pbf'y. W co jednakowoż pogrywam jak nie ma nic do roboty na pbf'ach(czyli nigdy) i osu! mi się nudzi(również nigdy)?
Cóż, większość gier jak się okazuje, to horrory, heh. Mam koło pięciu-sześciu gier o Slenderman'ie, wysokim mężczyźnie bez twarzy, co to znika i się pojawia, by nas złapać. Nie chce mi się o nim pisać dużo, poza tym, że jest potwornie wrednym jumpscare'm, którego po prawdzie nigdy nie jesteś w stu procentach pewien. A nóż widelec już jest za twoimi plecami? Odwracasz się - nie ma. Wracasz wzrokiem przed siebie, Slender wyrasta ci przed twarzą :/ Wredne. Wstyd się przyznać, ale ani razu nie wyzbierałem wszystkich kartek/pamiątek/zdjęć czy czego tam innego, poza chapterem pierwszym w Slender: The Arrival. Większość gier o Slenderze jest freeware i do pobrania, poza właśnie Slender: The Arrival.

Oprócz tego mam jedną, fanowską grę po włosku bodajby - Pesadelo. Fabuły ni w ząb nie pojmuje, ale fajnie się ucieka przed potworami. Gra przejawia sporo podobieństw do Amnesii, ale jest... Za krótka. Dużo, choć podobno jeszcze nie jest skończona. Chętnie poczekam na dalsze wycieczki. Ach, gra jest darmowa, do pobrania gdzieś, freeware. Uwielbiam w tej grze coś na styl "realisation time". Stwór pojawia się bez ostrzeżenia ani czegoś, po prostu puf, jest. A jak widzisz to, odwraca się często natychmiastowo w twoją stronę. I kilka sekundek zastanowienia: "Realisation time. 3... 2... 1... UCIEKAAAAAAAAAAĆ!"

Co tam jeszcze mam? Znów horror, tym razem jednak konkretny, od którego idzie zwariować, tak jak nasza postać gdy widzi potwory. Owszem, mówię o Amnesii i pochwalę się, przeszedłem ją całą! Tak, biatch, pokonałem "cień" i przeszedłem grę! Ale poważnie, gra zryje każdemu głowę potężnie. Nie będę jednak spojlerował. I nie, ta gra jest już płatna.

Co ja tu jeszcze mam... Nieee, znowu horrory? Właśnie tak. Są to gry oparte o serie creepypast zebranych pod znakiem "SCP", rozwinięcie skrótu zaś znaczy "Secure - Contain - Protect". Ogółem są to creepypastowe opowieści o istotach, miejscach, zjawiskach i przedmiotach, które nie powinny istnieć, są super-hiper złe i w ogóle, jak choćby skrawek papieru z zapisanymi nutami, który nakazuje każdemu kto na niego spojrzy kończyć zapis własną krwią i tym podobne. Gry oparte na tym w jakie gram to SCP - 087, czyli historia niekończących się schodów, gdzie na którymś piętrze zostajesz zaatakowany i zabity przez... Coś. Tak, twórcze, ale chodzi o napięcie. Idziesz, idziesz, co raz więcej dziwacznych dźwięków... Nuży cię... I nagle JEB. Druga gra, czyli SCP - Containment Breach jest już nieco bardziej rozbudowana, gdy działasz w poruszaniu się po bazie organizacji SCP, a jeden z potworków uciekł i morduje. Ciebie również ma na widoku. I nie tylko on. Obie gry również są "freeware" i do pobrania.

Mam również dużo platformówek pokroju Super Meat Boya(potworność, ych), World Of Goo czy Mario a także parę gier spod znaku Resident Evil, ale główną grą której jeszcze poświęcam czas... A w sumie serii jest Devil May Cry. Głównie części trzy i cztery, ale też i najnowsza DmC. Osobiście jednak wolę pierwsze dwie z wymienionych. Nie będę się o tej grze rozpisywał... Jest po prostu świetnym slasherem, a postać Dantego każdemu zapadnie w pamięć(wolę Vergila, heh).

Nuuuu... Chyba tyle. I jeszcze uwielbiam Wormsy, sam posiadam Worms 3D, 4(zgubiłem cd-key :/), Forts, World Party(gdzieś wcięło mi płytę) i Armageddon. Robale WYMIATAJĄ!
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Ulubione gry. Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione gry.   Ulubione gry. EmptySob Sie 10, 2013 8:52 am

O rany. Word of Goo. Jedna z gier, które wejdzie na mojego netbooka. Pamiętam jak się wkurzałem, że te gluty nie chcą się łączyć, że jeden mi na końcu spadł, że dosłownie zabrakło trzech do maksymalnej ilości. Ale gra sama w sobie jest sympatyczna. Straciłem cholernie dużo cennych jednostek czasu, aby zostawić za sobą kolejne poziomy. Ale serio. Żałuję, że ją skasowałem. Nieźle kasowała czas.

Mount&Blade... rany, niby tam się nic nie dzieje. Jeździsz, zdobywasz zamki (i wioski), wykonujesz zadania, których na dobrą sprawę jest niewiele, ale... ja na to ciągle tracę czas. Szczególnie jak mi limit padnie. Zamiast odpisać na posty, wziąć się za jakieś opowiadanie, posprzątać bajzel w pokoju... włączę sobie M&B i jadę na tej kobyle z różowym zadem (mam słabą kartę, hee. No i to netbook... masakra z grafiką i rozdzielczością. Nie ma to jak gra na najniższych detalach). Biegnę, rozwalam, jadę dalej... aha? Znów atakują mój zamek? No to zawracam. Fuck no. Nie kupiłem zapasów... to do najbliższej wioski wroga. Trzeba będzie spalić i okraść. I tak w kółko. Ciągle to samo, ciągle, ciągle, ciągle... Ale jeszcze nigdy nie zniszczyłem wszystkich wrogów, więc... ten. Muszę się wziąć za siebie. ;c

Pokemon firered. Bo inne mi się zacinają... ehe. No co tu dużo mówić? Biegasz, łapiesz te małe (i gigantyczne) stworki, kupujesz ekwipunek, walczysz... I próbujesz zostać mistrzem pokemon, yup?

Ostatnio zacząłem grać w tzw. "gry szukane". O dziwo, mają zajebiste fabuły. Czasami aż zaczerpnę jakiś motyw z nich na false, bo są takie, które nawet klimatem tu pasują. Pierwszą w jaką grałem to Klątwa Wilkołaków. E... tak. Relacjonowałem to mężowi, jak do mnie zadzwonił. "Robert jest przyjaciółką jego babci". Sprawdzanie czujności... mhm. Następnie; Echa Udręki (takie sobie...), Księga Pragnień (najgorsze), Okrutne gry: Czerwony Kapturek (zjadliwe ;3), Sezon na Ducha: Opowieść o Małym Duchu (to była bodajże druga moja taka gra. Podobała mi się. Główny bohater miał zarąbiste teksty), Syberia (świetne, ale nie dokończę. Nie mam cierpliwości, a mi się zacina. ._.)

Aktualnie zaczynam Howlville Mroczna przeszłość. Wczoraj w hotelu u męża i Shety instalowałem. Ta.
Powrót do góry Go down
Aron
Muzykant




Male Dołączył : 04/08/2013
Liczba postów : 29
Wzrost i waga : \

Ulubione gry. Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione gry.   Ulubione gry. EmptyWto Sie 13, 2013 7:23 pm

Agi: Horrory? Wow. Szacuneczek. Ja nie mam nerwów do takich gier. Ale przyznaję, że z Amnestii to oglądałam gameplaye. Głównie PewDiePie'a *^*
Osu! sobie kiedyś ściągnęłam, ale jeszcze tego samego dnia skasowałam.

World of Goo? Ta gra ma zajebistą fizykę, muzykę, grafikę i fabułę. I na dodatek zrobiło ją tylko dwóch gości. Polecam.
Ogólnie to lubię nowości. Ale ponieważ mój komputer ich nie lubi, muszę się albo obejść smakiem(te najnowsze) albo grać na najniższych ustawieniach(nie ma to jak Deus Ex : Human Revolution w pikselowym wydaniu, yeah).
Jam jest również komandor Shepard, Mass Effect górą. Oczywiście Dragon Age jedynka i dwójka. Portal, no przecież. Niestety tylko pierwsza część.

Lubię starze gierki: ponadczasowy, genialny, cudowny The Neverhood. Piękny Beyond Good & Evil, zabawny i sympatyczny Ghost Master, który, tak swoją drogą, ma genialny dubbing.
Black & White, Rayman, Hokus Pokus Różowa Pantera(ciągle bawi tak samo, czyli bardzo) i trochę innych tytułów. <3
Powrót do góry Go down
Taiga
34

Taiga


Female Dołączył : 14/07/2013
Liczba postów : 162
WELSCH DRAGON : Technik.
Godność : Taiga Shishu
Wiek : Wizualnie 18 (30)
Rasa : Spooks
Orientacja : Heteroseksualna
Wzrost i waga : 157,21/43,1
Partner : Forever Antharas.
Pan/Sługa : Jedynie moim panem może być mój partner.
Znaki szczególne : Katana noszona na plecach, pastelowe włosy, dwukolorowe tęczówki, dziwny ubiór oraz nietypowe zachowanie.
Aktualny wygląd : Luźniejsza biała koszula, rozpięta od góry na dwa guziki. Do tego pastelowa spódniczka w kratkę z koronką. + jak zawsze dobrze dopasowane zakolanówki i jakieś ciekawsze buty.
Włosy rozpuszczone, delikatnie pofalowane.
Ekwipunek : Paralizator, portfel z pieniędzmi, telefon.


Inne : 1) Katana od swojego ukochanego, dość często noszona na plecach.
2) Medalik z połamanym krzyżem (pamiątka po matce Antharasa) który otrzymała od Anth'a.
Multikonta : Victorique
Fabularnie : 1. Antharas

Ulubione gry. Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione gry.   Ulubione gry. EmptySro Sie 14, 2013 4:48 pm

Ja się sama boję grać w gry typu "horror" czy coś. ;n;
Podziwiam jak ktoś w takie sam gra w nocy. Ja przeważnie z nich oglądam gameplay'e lub gram multi jak się da. c:
Ulubione? - Dead Island, Resident Evil, Devil May Cry, Last of Us, The Walking Dead.
Dobra, mam więcej ale jak zwykle nie pamiętam, bądź dawno nie grałam. Touhou nie pogardzę, ale na dłuższą metę robi się nudne.
Powrót do góry Go down
Faust
Kwasożłop

Faust


Male Dołączył : 02/08/2013
Liczba postów : 234
GHOST : Producent
Wzrost i waga : 184 centymetrów / 58 kilogramów
Partner : So Long Sentiment, it doesn't matter now...
Znaki szczególne : Heterochromia oczu, lewe fiolet, prawe zieleń. Duża ilość blizn. Nieznacznie wybielona źrenica lewego oka. Bandaże na ramionach i przedramionach.
Aktualny wygląd : Klik, odliczając gogle oraz słuchawki. Broń też nie jest tak zdobiona. Prócz tego nosi również na sobie wygodny, przewiewny płaszcz w kolorze ciemno-brązowym. Aktualnie rozpięty.
Ekwipunek : Torba przewieszona przez bark, której główną zawartością jest sprzęt medyczny i puste probówki, poręczny miotacz strzałek oraz cztery strzałki(zawartość odpowiednio usypiająca, osłabiająca, paraliżująca, pobudzająca), sztylet, pistolet Beretta 92(15 nabojowy magazynek), klucze do mieszkania. Notes wraz z długopisem w kieszeni, okazjonalnie inne przedmioty.
Mała Historyczna Sala Spinelowa + Zegarek kieszonkowy.
Inne : Zgubił gdzieś po drodze kręgosłup moralny... Nie tylko w sprawie doświadczeń.
Obrażenia : Blizny. Same zdrowie w porządku.
Multikonta : Agito
Fabularnie : Wizyta w Operze / ...

Ulubione gry. Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione gry.   Ulubione gry. EmptyCzw Sie 15, 2013 8:13 am

A ja nie pojmuje tego, że ludzie nie chcą grać w horrory, bo się tego boją. Przecież... O to chodzi właśnie, nie? Włosy mają nam dęba stanąć, a my z przerażeniem mamy odwrócić wzrok od monitora, dygocząc. Co prawda mi się coś takiego nie trafia (nawet jak gram sam, w środku nocy) grając w Amnesię dla przykładu, ale Slenderman powoduje gęsią skórkę nawet w środku dnia, heh. Ogółem warto się czasem pobać, ot, dla własnej... Zabawy?

A żebym nie suszył, jestem również, może nie tyle co fanem, co hobbystycznie czasem lubię zagrać partyjkę w Heroes Of Might And Magic, trójkę lub piątkę. Tak, siedzi się przy tym kilka godzin i dłużej, ale cholera, to tak wciągające jest... Wielokrotnie również przechodziłem gry spod znaku Legacy of Kain, głównie miałem dostęp do Blood Omen'a 1 i 2. Uwielbiam voice acting Kain'a w tej grze. Jest booooooski po prostu, a sama gra, mmm... Jak można nie lubić grania wampirem, który ludzkie życie ma gdzieś i morduje jak mu się podoba, będąc cynicznym, sarkastycznym narcystą i skurwielem? Jego się NIE DA nie lubić, heh.
Powrót do góry Go down
Hayato
Gwarant Równowagi

Hayato


Male Dołączył : 12/08/2013
Liczba postów : 70
Godność : Hayato
Wiek : Wizualnie około 20
Rasa : Nosiciel Oczu
Orientacja : Hetero tylko i wyłącznie. Równowaga musi być.
Wzrost i waga : 183 cm, 44 kg
Znaki szczególne : Niezwykłe oczy, bez różnicy między białkiem a tęczówką, stalowoszare, złote lub fioletowe (zależnie od używanej mocy), pokryte regularnie zwiększającymi się kręgami. Do tego jest nadmiernie wychudzony.
Aktualny wygląd : Granatowy golf kupiony na kogoś nie tak chudego, podobnie dżinsy, zegarek z dewizką w kieszeni, niedopięta torba z wystającymi zwiniętymi rysunkami. Trampki.
Obrażenia : Wychudzony, chory
Multikonta : Tankred, Silraen

Ulubione gry. Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione gry.   Ulubione gry. EmptySob Sie 17, 2013 7:55 am

Zgadzam się - horror na którym nie ma strachu to słaby horror. Ja nawet pięciu minut w Slender Mana nie wytrzymam brrrr...

A Heroes Szóstkę mam i dziś zaczynam grać z kolegą. Kampania zdawała mi się nudniejsza niż w Piątce, ale multiplayer powinien być lepszy, choćby ze względu na jednostki i grafikę. Mam przynajmniej taką nadzieję.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubione gry. Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione gry.   Ulubione gry. Empty

Powrót do góry Go down
 
Ulubione gry.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulubione filmy.
» Ulubione strony.
» Ulubione książki.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 

 :: Gry
-
Skocz do:  
_______________________