IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Akatsuki

Go down 
AutorWiadomość
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk

Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Akatsuki Empty
PisanieTemat: Akatsuki   Akatsuki EmptyCzw Kwi 04, 2013 6:54 pm

Akatsuki L26A0SN

Akatsuki P5sXN6JWe fought your wars with all our hearts,
You sent us back in body parts.
You took our wills with the truth you stole,
We offer prayers for your long lost soul,
Your remainder is an unjustifiable egoistical power struggle,
At the expense of the amercian dream.
Akatsuki Z1NkM1u  Strona moralna: względnie dobra.
  Członkowie: Ludzie i potwory, z naciskiem na pierwszą grupę.
  Funkcje: szpiegowanie, pilnowanie porządku, eliminacja, zbieranie informacji.
  Siedziba: Czarna Rezydencja w Świecie Ludzi.
  Znak rozpoznawczy: opaska na ramię.
  Działa pod przykrywką: organizacji detektywistycznej.


Chaos. Na początku był chaos. Niewielu chciało go opanować zaniechani skutkami i niepowodzeniem. Być może to Frodde McNoold był jedynym wyjątkiem - pierwszy rebeliant. Człowiek, lat 20, postury właściwie żadnej, ale z głową na karku.
I potworem na smyczy.
O ile nikt w pojedynkę nie chciał przeciwstawić się chaosowi, tak tych, którzy mieli to zrobić z Froddem było jeszcze mniej. Nikt przecież nie wierzył w absurdalne rzeczy. Otchłań bez tajemnic? Bezpieczna Ziemia? Ludzie i Potwory razem? „Bzdura”, „bajka”, „szaleństwo”, huczało w myślach pozostałych. Dzięki samozaparciu i silnej woli nie zraził się obelgami wysyłanymi w jego kierunku. Miał zresztą haka.
Nikt wcześniej nie wierzył, by człowiek mógł współgrać z odwiecznym wrogiem. A jednak jemu się udało, wszak nie wszystko złe co ma rogi i gryzie. Kontrakt bez podłoża niewolnictwa, buntu to coś nowego. Reformacja.
Wkrótce do organizacji wkraczają nowi członkowie, rzucają swoimi pomysłami, realizują cele, szkolą się, technika brnie w górę. Wystarczyło tak niewiele, by zacząć badania. Wystarczyło jeszcze mniej, by znaleźć prawdopodobnie jedyne w pełni stabilne przejście między światami. Ot, zwykły
przypadek. Przysłowiowy psikus losu. Frodde zarządził budowę siedziby u wybrzeży miasta Aisu. Prace biegły wolno, bo tylko wtajemniczeni mogli zabrać się za stawianie cegieł, a budowniczy z nich żadni. Trwało to więc wieki, ale w końcu czarne mury stanęły twardo na ziemi.
Frodde jako pierwszy przekroczył granicę światów. Prawdopodobnie był pierwszym, świadomym człowiekiem, który
trafił do Otchłani. Jego marzenie się spełniło - od tej chwili nie tracił czasu.
Wysyłano nowe jednostki, Akatsuki rozwijało się, naliczono coraz więcej „legalnych” kontraktów, spadła liczba zbuntowanych Potworów przebywających na Ziemi. Z początku szło fenomenalnie, aż do przełomu.
Potworów coraz więcej, Otchłań się rozrasta, powstają nowe organizacje, przeciwne badaniom, przeciwne ochronie ludzkości.
Na co ludzie?
Nikt nie wie, że to błędne koło.

Akatsuki Vi3w02E

Jak wielkim trzeba być, by zostać bohaterem? Wojakiem swojej sprawiedliwości, masterem tego co dobre? Olbrzymim. A by być złym... trzeba po prostu być, bo uczynki nawet małe, a złe, boleć mogą bardzo. Zabawne więc, że większość wybiera dobro. Może po prostu lubią pod górkę?


Organizacja Akatsuki: zwana organizacją Świtu. Tajna organizacja mająca na celu przede wszystkim zebranie wszystkich możliwych informacji o Otchłani, Piekle, Nicości z jednoczesnym zabezpieczeniem gatunku ludzkiego na Ziemi. Jej członkowie to po prostu istoty, które postanowiły nie siedzieć twardo na tyłku, tylko działać w sprawie nienazwanego zła. Zła, które zbyt długo kala się po ulicach bezbronnego miasta.
Organizacja działa pod przykrywką najzwyklejszej siedziby detektywistycznej. Jaki w tym cel? Ot, niejednokrotnie zdarzało się, że tajemnicze zaginięcia siostry kuzynki brata jego psa miało jakiś związek z nowym Potworem, który pojawił się na Ziemi i postanowił zawiązać kontrakt. Nierzadkie serie morderstw nie są sprawką szalonego psychopaty, a kogoś o znacznie mniej przyjemnej strukturze. Jeszcze rzadziej zdarza się, że „dziwne zachowanie sąsiadki” to tylko sprawa buzujących hormonów. Po prostu spotkała Potwora i przygotowuje się do rytuału, aby zawiązać z nim nierozerwalną umowę. Jednostki Akatsuki wysyłane są na badanie tego typu spraw i ustalenie czy za bałaganem rzeczywiście stoi ścierwo Otchłani.


Siedziba - szczegółowa lokalizacja: Ziemia, miasto Aisu, obrzeża miasta. Ogromnych rozmiarów czarna rezydencja - stąd też jej nazwa. Dostęp do tego miejsca mają tylko członkowie organizacji, posiadający specjalne przepustki, które po przyłożeniu do czytnika zwalniają blokadę i otwierają wejście.
Znak szczególny/rozpoznawczy/jakiś tam - wszyscy chyba kojarzą prefektów, którzy biegają po akademikach i utrzymują porządek, tak? Organizacja się nieco do nich upodobniła, choć wcale nie pilnują porządku w szkolę (chyba, że trzeba). Każdy członek posiada czarną chustę z białym znaczkiem „暁” („Akatsuki”), którą nosi - zazwyczaj - na lewym ramieniu.
Misje - co chwila rozgrywają się misje specjalne tylko dla członków Akatsuki. Na większość można zapisać się dobrowolnie (istnieje lista wolnych misji). Niektóre mogą być przyznane niemalże na chama.
Przejście - w posiadaniu - aktualnie - jedynego, stabilnego przejścia między Ziemią a Otchłanią.
Maskotka - organizacja posiada swojego pupilka. Jest to Marine o imieniu Mako, zdobyty na jednej z misji specjalnych. Tolerował tylko Marię, wobec innych członków jest kapryśny.

Akatsuki OVG7hOq

Zbieranie informacji - pierwszym, nadrzędnym celem organizacji jest zbiór informacji dotyczących rozwoju, działalności i systemu Otchłani, w tym rodzaje ras w niej mieszkających, ich słabości, mocne strony, moce, umiejętności, zachowanie, wygląd, charakterystyczne odruchy i tym podobne; najbardziej stabilne krainy, o niskim zagrożeniu dotyczącym rozpadnięcia się; ostrożne badanie nowych ziem, ich zastosowań i tym podobnych; flora i fauna Otchłani.
Porządek - specjalne oddziały patrolujące najbliższą okolicę, w razie potrzeby przejmujące inicjatywę. Zajmują się ochroną ludzkich mieszkańców i minimalizowaniem liczby niebezpiecznych Potworów.
Eliminacja - organizacja Akatsuki jest przeciwna nielegalnym kontraktom, dlatego, gdy tylko dojdzie do nich informacja o zawarciu takowego, wysyłają członków z zamiarem eliminacji zagrożenia.
Przykrywka - tj. fałszywe działanie pod postacią organizacji detektywistycznej, w celu uzyskania większych i dokładniejszych informacji o danych przypadkach i możliwości współpracowania z tutejszą policją pod pretekstem prowadzenia sprawy.
Zakłócenie działalności Vasselgara.

Akatsuki Raopsl6

Dowódca (1/1) - wiadomo dowódca jak dowódca... dowodzi. Jest najważniejszą osobą w organizacji, mającą pod swoimi skrzydłami całe rzesze wiernych kundli piesków poddanych cholera „ludzi”. Wedle jego widzimisię ktoś może otrzymać awans lub degradację. Jego zdanie jest niepodważalne i ostateczne. Nieposłuszeństwo kończy się karą.
Obowiązki: prowadzenie misji Akatsuki (funkcja MG); pilnowanie porządku w organizacji; rozpatrywanie i ostateczne akceptowanie pomysłów oraz realizowanie ich; rozeznanie w sprawach Akatsuki (a także samego forum); zlecanie misji, eliminacji Potworów itp.; akceptacja zgłoszeń do organizacji; awansowanie, degradowanie i banicja członków organizacji.
Dodatkowe: + dwie dodatkowe umiejętności; +  umiejętności dowódcze.

Zastępca (1/1) - wierny, zaufany, odpowiedzialny, zorganizowany, przystojny, miły, sympatyczny... ehe, prrr rumaku, bo się przegrzejesz. Osoba zaraz po dowódcy pełni najwyższe priorytety. Jest niczym żona króla, wymachująca wałkiem w kierunku niesympatycznych poddanych. Jego zdanie jest ważne i mocno wpływa na decyzję dowódcy. W porównaniu do samego przywódcy, zastępca zdecydowanie częściej wychodzi w teren. Gdy nie ma głównodowodzącego to on sprawuje najwyższą władzę.
Obowiązki: prowadzenie misji Akatsuki (funkcja MG); sprawuje pieczę nad patrolami; patrolowanie miasta Aisu oraz jego okolic; angażowanie i szkolenie łowców; przewodniczenie w misjach specjalnych Akatsuki; zlecanie misji, eliminacji Potworów itp.; zastępowanie dowódcy podczas jego nieobecności; niewielka ilość papierkowej roboty (zwykle zwalana na sekretarza, hehe); omawianie celów, taktyk itp.
Dodatkowe: + dwie dodatkowe umiejętności.

Sekretarz/Sekretarka (1/1) - ci to tylko jedno. I nie to, o czym właśnie myślisz, zboczeńcu. Papierkowa robota, latanie w kółko by wypełnić polecenia dawane przez organizację, choć najczęściej przez zastępcę dowódcy. Albo pakują go na wyprawę, albo przynoszą mu kawę. Ale to nie znaczy, że są niepotrzebni; biorą połowę ciężaru prowadzenia Akatsuki, lecz tylko z tej obliczeniowej i papierkowej strony. Co jakiś czas „łażą” na misje, męcząc swoją obecnością zastępcę, bądź szefa.
Obowiązki: zlecanie misji, eliminacji Potworów itp.; uzupełnianie i aktualizacja tematu z listami gończymi; funkcja dyplomatyczna; prawa i lewa ręka szefa i zastępcy; przejęcie władzy podczas nieobecności dowódcy oraz zastępcy; omawianie celów, taktyk itp.
Dodatkowe: + logistyka; + podzielność uwagi.

Informator (2/5) - osoba zajmująca się (siadajcie, bo szok może zwalić z nóg) szukaniem informacji. Jest to jedna z ważniejszych postaci w organizacji, mimo wszystko nie uczestnicząca w patrolach, ani misjach. Rozeznana w sprawach miasta, potrafiąca wytropić nawet najlepiej maskującego się Potwora.
Obowiązki: rozeznanie w sprawach forum (fabuła); dostarczanie informacji; ingerowanie w fabułę użytkowników.
Dodatkowe: + umiejętność cichego poruszania się; + wyostrzony słuch; + dobra pamięć.

Snajper (3/3) - gdy w swoje łapki dostanie ulubioną zabawkę, zamienia się w bezlitosną maszynę do zabijania. Wysyłany najczęściej w sam środek pola walki lub po to, aby wyeliminować pojedynczą jednostkę. Potrafi wybrać najlepsze miejsce, żeby bezproblemowo trafić w cel oraz takie, aby być niemalże niewidocznym. Porusza się bezszelestnie i nigdy nie wiadomo, z której strony padnie śmiertelny strzał.
Obowiązki: eliminacja pojedynczych jednostek.
Dodatkowe: + umiejętność posługiwania się snajperką; + wyostrzony wzrok; + bezszelestne poruszanie się; + umiejętność kamuflowania się.

Łowca (3/6) - osoby wysyłane głównie w teren, pełniące zasilenie patroli. Są od sprawowania pieczy nad ludzkim losem, po uczestniczenie w niebezpiecznych misjach do Otchłani. Są bardzo szybcy i zręczni, co ułatwia im walkę z Potworami oraz poruszanie się po niepewnych terenach Drugiego Świata.
Obowiązki:  patrolowanie miasta Aisu oraz jego okolic; eliminacja Potworów itp.; badanie Otchłani.
Dodatkowe: + umiejętność perfekcyjnego posługiwania się wybraną bronią; + zwiększona zręczność.

Miętowa Maskotka (1/1) - jest to jakby... pupilek organizacji, który kręci się koło nosa i nie zajmuje się niczym poważnym. Oczywiście, nie jest to do końca prawda, ponieważ osoba ta często wysyłana jest na ważniejsze misje jako pomoc medyczna. Zwykle jest lubiana przez resztę organizacji, traktowana i uważana trochę za służącego, ale prawdziwą władzę nad nią ma tylko dowódca i zastępca.
Obowiązki: czysto służebne (podawanie kawy, herbaty, przynoszenie papierów z jednego gabinetu do drugiego itp.); udzielanie pierwszej pomocy na misjach.
Dodatkowe: + umiejętność pierwszej pomocy.

Szarak - zwykły członek. Takie nijakie to.
Obowiązki: czysto tradycyjne - słuchanie poleceń, służba w Akatsuki; badanie Otchłani; szkolenie się.
Dodatkowe: + zwiększona zręczność.


Uwaga! Jest możliwość stworzenia własnej rangi. W tym celu należy skontaktować się z Gilbertem poprzez pw, dostarczając mu opis, obowiązki i dodatkowe rangi!

Akatsuki ZUjMgZE

Shi'nkahthara - dowódca.

Gilbert - zastępca.
Epej - sekretarz.
Manakel - Miętowa Maskotka.
Noah - informator.
Akira - informator.
Keira - łowczyni.
Arthur - łowca.
Shin - lowca.
Kenrei - snajper.
Zero - snajper.
Akemi - snajper.
Audrey - szarak.
Powrót do góry Go down
 
Akatsuki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacje-
Skocz do:  
_______________________